Total War: Atilla – Twój świat stanie w płomieniach

Zbliżają się Wieki Ciemne. To czas głodu, zarazy i wojen, gdy tysiące uchodźców próbują się wymknąć niszczycielskiej mocy śmierci. Groźne barbarzyńskie plemiona stają naprzeciw malejącej potęgi podzielonego Imperium Rzymskiego; światło cywilizacji przygasa. Na wielkich stepach Scytii gromadzą się przerażające siły prowadzone przez wojowniczego władcę, którego apetyt na podbój wydaje się nienasycony.

Total War: Atilla wprowadza zupełnie nową mechanikę gry, co wiąże się z ulepszeniem systemu opartego na strategii turowej i czasu rzeczywistego. Świat pogrąży się w ciemności, gdy wojska Attyli napadną na twój kraj, tworząc wyjątkową wizję strategii przetrwania.

Tworząc Total War: Atilla chcieliśmy rzucić wyzwanie fanom serii” – mówił Janos Gaspar, lider projektu. – „Dołączyliśmy ponownie elementy, o które prosili gracze, tj. drzewo rodowe i drzewo umiejętności, i ulepszyliśmy wiele innych aspektów serii, które są dla niej najważniejsze. Jednak, by odpowiednio ożywić epokę, na tych fundamentach zbudowaliśmy wiele nowych rzeczy, istotnych dla strategii, takich jak ulepszenie walk ulicznych, życie miejskie oraz system zniszczeń w miastach. Poprawiliśmy też dynamikę ognia, który będzie się rozprzestrzeniać w mieście podczas walk. Chcemy
zmusić graczy do wykorzystania w pełni swoich umiejętności w walce przeciwko nieznanemu i pokochać to.”

Gra zadebiutuje na rynku w 2015 roku i będzie dostępna na komputery PC i Mac.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.