Twój laptop w wersji opancerzonej

Twój laptop w wersji opancerzonej

Najnowszy produkt Thule można kilkoma ruchami zamontować na komputerze. Testy przeprowadzone przez producenta wykazały, że Vectros jest w stanie skutecznie ochronić MacBooka przed skutkami upadku z wysokości nawet jednego metra. Możliwe jest również skuteczne ochronienie całego urządzeniami przed zarysowaniami – po uzupełnieniu Vectros o opcjonalną osłonę.

“Naszym priorytetem było zapewnieniem bezpieczeństwa – ale jednocześnie bardzo staraliśmy się, by bumper po założeniu na komputer nie zwiększał zasadniczo jego gabarytów. Efektem jest nowoczesny produkt, który potrafi doskonale ochronić komputer przed skutkami upadku z wysokości nawet 1 metra… i który jednocześnie nie zakłóca doskonałego wzornictwa komputera Apple. To połączenie jest czymś, z czego Thule jest doskonale znane i co doceniają użytkownicy” – wyjaśnia Dawson Westenskow, Category Manager w firmie Thule.

Osłona Thule Vectros została oficjalnie zaprezentowana podczas targów IFA w Berlinie i będzie dostępna w wybranych sklepach w październiku 2014 r. (zaś na początku roku 2015 pojawią się inne wersje).

Więcej:etuithule