W World of Tanks pościgamy się czołgami

World of Tanks to fenomen. W produkcję studia Wargaming gra już ponad 100 milionów graczy, którzy codziennie w swoich maszynach zmieniają historię drugiej wojny światowej (lub po prostu strzelają w inne czołgi dla relaksu). Jednak nie samymi bitwami człowiek żyje. Od czasu do czasu dobrze jest się też pościgać.

Gatunek komputerowych wyścigów samochodowych już niedługo wzbogaci się o kilka naprawdę niezłych tytułów, jednak żaden z nich nie oferuje tego, co World of Tanks – wyścigów czołgów!

Do 12 października, w World of Tanks będziemy mogli usiąść za sterami M24 Chafee Sport i wziąć udział w wyścigach drużnowych.

W skrócie wygląda to tak: dwie drużyny złożone z trzech zawodników każda, których celem będzie zarówno dotarcie do mety jako pierwsi, ale również zdobywanie punktów kontrolnych oraz niszczenie przeciwników w trakcie zawodów. Mapą, na której będą organizowane wyścigi jest przemodelowana do tego celu arena portowa z torem, rampami, materiałami wybuchowymi i innymi interaktywnymi obiektami, które sprawią, że każdy strzał może przechylić szalę zwycięstwa w naszą stronę. Czołgiem, który będzie używany w tym trybie jest specjalnie przygotowana wersja M24 Chaffee Sport i każdy zarejestrowany gracz otrzyma go za darmo. Wyścigi Czołgów przyniosą ze sobą nowy medal „Kierowca wyścigowy 2014” przyznawany za zwycięstwa w wyścigach oraz zestaw specjalnych misji dla tego trybu, dzięki czemu gracze będą mogli zdobywać doświadczenie oraz kredyty.

Nie pozostaje nam nic innego, niż życzyć wam szczęścia w tej niecodziennej rozrywce.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.