Windows czeka “fundamentalna zmiana”

Windows czeka “fundamentalna zmiana”

Jak wynika z ogłoszenia o pracę umieszczonego przez firmę Microsoft, firma ta chce “w fundamentalny sposób zmienić to, jak Windows jest dostarczany”. Oto co czytamy w samym ogłoszeniu:

“Zespół Mission Control szuka mocnego dewelopera, który pomoże przyspieszyć rozwój dostarczania oprogramowania klienckiego. Tworzymy nowy system, który w fundamentalny sposób zmieni to, w jaki sposób Windows jest dostarczany, by umieścić ekosystem w centrum Windows. Chcemy, by każdy inżynier miał natychmiastowy podgląd na to, w jaki sposób wpływa na ekosystem Windows, dostarczając jakościowe i ilościowe informacje, dzięki którym będą mogli podejmować decyzje w czasie rzeczywistym”

.

Tekst, jak widać, jest napisany ciężkim, mało zrozumiałym językiem, by nie zdradzać za wiele informacji. Wiemy jednak, że Microsoft ostatnimi czasy kładzie nacisk na szybkie dostarczanie nowych wersji oprogramowania swoim klientom. Jak wynika z powyższego ogłoszenia, zdecydowanie na laurach nie spoczywa i chce wprowadzać aktualizacje jeszcze szybciej.