Zapowiedziano Resident Evil: Revelations 2 [wideo]

W przyszłym roku otrzymamy na konsole nowej generacji i pecety nie tylko konwersję starego tytułu, ale także kolejną część pobocznej odsłony serii Resident Evil.

Zacznijmy od odgrzewanego kotleta, czyli Resident Evil: HD. Nie da się ukryć, że gra będzie nieco trąciła myszką, ale wszelkie niedostatki graficzne powinien nadrobić klimat, który się przecież nie zmienił. Smaczku doda też dźwięk w systemie 5.1.

Z okazji zbliżającego się Tokyo Game Show Capcom zapowiedział też drugą część Resident Evil: Revelations, która pierwotnie ukazała się na konsoli 3DS w 2012 roku, a potem trafiła na pozostałe platformy. Ta odnoga serii została ciepło przyjęta przez graczy, zatem miejmy nadzieję, że sequel powtórzy ten sukces. Jest to o tyle bardziej prawdopodobne, że nad drugą częścią będzie pracował dokładnie ten sam zespół ludzi. Choć szczegóły zostaną ujawnione później wiadomo już, że nie mamy co liczyć na postacie Jill Valentine i Chrisa Redfielda. W ręce graczy oddani zostaną nowi bohaterowie i nowe miejsca.

Obie gry wyjdą na wiosnę przyszłego roku na komputery PC i konsole PS4, Xbox One, Ps3 i Xbox 360.

0
Źródło: All Games Beta
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.