Alicja zaprasza w podróż do własnego umysłu

World-Loom i Artifex Mundi prezentują swój najnowszy tytuł. "W Sidłach Umysłu: Podróż Alicji" łączy w sobie elementy gry przygodowej, thrillera psychologicznego i horroru.

Samochód prowadzony przez Alice z niewyjaśnionych przyczyn wpada do rzek,i a ona sama budzi się w dziwnym, onirycznym świecie, utkanym ze swoich własnych wspomnień, marzeń i koszmarów. Przedziwną krainą snu włada tajemni czy Cień, który będzie zmuszał bohaterkę aby raz po raz stawiała czoła swoim najgłębiej skrywanym lękom. Aby uciec z tego złowrogiego, psychodelicznego świata, Alice musi podążyć śladem zagadkowej linii życia i odnaleźć 4 magiczne totemy, które pozwolą jej odbudować pomost do rzeczywistości.

Nie będzie to łatwe. Bohaterka odbędzie podróż w głąb własnej podświadomości, gdzie stanie oko w oko z barwnymi postaciami, reprezentującymi zarówno przyjazne jak i wrogie aspekty jej własnej psyche.Napotka szarady i łamigłówki, które wystawią na próbę jej intelekt oraz skonfrontuje się z upiorami przeszłości, które nagle nabiorą bardzo realnych kształtów.

Przez tydzień gra dostępna jest w promocji z 30% zniżką – zapłacimy za nią tylko 11,19 zł.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.