Cooler Master kolejnym gościem PGA 2014

Cooler Master kolejnym gościem PGA 2014

Na stoisku firmowym, zlokalizowanym w hali 7A – stanowisko 16, zaprezentowane zostaną najnowsze produkty gamingowe z serii CM Storm. Odwiedzający będą mieli możliwość nie tylko zapoznania się z ofertą Cooler Master ale również przetestowania wybranych produktów. Wśród prezentowanych nowości znajdziemy m.in. klawiaturę mechaniczną Novatouch TKL, zestaw gamingowy Octane (klawiatura plus mysz) oraz Suppressor – ciekawą klawiaturę dla graczy wykorzystującą mechanizm membranowy.

Ponadto, na stoisku Cooler Master zorganizowane zostaną również turnieje z nagrodami. Dla odwiedzający przygotowano także krótką ankietę. Osoby które wypełnią formularz i odpowiedzą na kilka prostych pytań wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych urządzeń peryferyjnych dla graczy.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Cooler Master – hala 7A, stanowisko 16. Do zobaczenia na PGA 2014.

CHIP również będzie obecny na targach PGA 2014 ze swoim stoiskiem. Szykujemy dla was wiele atrakcji, w tym prezentację najnowszych zdobycz techniki w elektronice użytkowej, które mogą przydać się zarówno zapalonym graczom, jak i tym niedzielnym.