Czy indyki zadepczą maty?

7 niezależnych polskich zespołów tworzących gry + 7 super miodnych gier = 5 000 litrów wydzielonej endorfiny + 7 000 kalorii spalonych na macie. Takie coś tylko na Poznań Game Arena!

Podczas tegorocznych targów Poznań Game Arena każdy będzie mógł zagrać w nowe, kreatywne produkcje stworzone przez najlepszych niezależnych polskich twórców, Specjalnie przygotowane tytuły będą wykorzystywały jako kontroler matę taneczną.

Wśród autorów znajduje się m.in. Mikołaj Kamiński, znany jako Sos Sosowski, jeden z najbardziej znanych twórców indie na polskim rynku. Autor pierwszej gry niezależnej udostępnionej na platformie Steam GreenLight – McPixel.

Zapraszamy na specjalne stoisko na PGA przygotowane przy współpracy z IQ Publishing – liderem polskiego rynku akcesoriów do konsol video i komputerów dla graczy oraz 1ndie World – największym serwisie o grach niezależnych w Polsce, które znajdować się będzie w Strefie Indie.

7 polskich twórców przygotowało niezwykle pomysłowe i super miodne gry, wykorzystujące kontroler ruchu w postaci maty. Zagraj w Jasia i Małgosię na macie, puszczaj papierowe samolociki nad Nowym Yorkiem w Paper Flight, pompuj materac i gnieć winogrona w Stomp It Up! Każda produkcja jest mega niepowtarzalna, pomysłowa!

Każdy gość otrzyma możliwość nabycia specjalnego zestawu składającego się z maty oraz pakietu gier. Dodatkowo na stoisku odbędą się liczne turnieje w stworzone tytuły.

Poniżej przedstawiamy produkcje, w które zagracie na stoisku IQ Publishing oraz 1ndie World.

  1. Stomp It Up (Autor: Mikołaj „SoS” Kamiński)
  2. Electro Defense (Autorzy: Michał i Piotr Stalewscy, Evil Indie Games)
  3. PAD (Autorzy: Łukasz Spierewka, Jukio „Kozilek” Kallio, Bartlomiej Sieczka)
  4. HorseMan (Autorzy: Rafał Łapać i Mariusz Gwiazdowski, Bradypus Games Studio)
  5. Paper Flight (Autor: Paweł Homenko, Indago)
  6. Jaś i Małgosia (Autor: Robert Podgórski, Black Moon Design)
  7. Serious Fighters (Autor: Patryk „PsychiX” Budzyński)

Zapraszamy do strefy Indie na Poznań Game Arena na Targach Poznańskich w dniach 24-26 października 2014. Więcej informacji na http://indyki.iqp.pl CHIP również będzie obecny na targach PGA 2014 ze swoim stoiskiem. Szykujemy dla was wiele atrakcji, w tym prezentację najnowszych zdobycz techniki w elektronice użytkowej, które mogą przydać się zarówno zapalonym graczom, jak i tym niedzielnym.

0
Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.