Finały Ligi Cybersport podczas Poznań Game Arena

Fani e-sportowych zmagań znajdą coś dla siebie podczas targów Poznań Game Arena. Liga Cybersport to najstarsza polska liga e-sportowa. Biorą w niej udział najlepsi polscy gracze League of Legends oraz Starcraft II. Pula nagród wynosi 16 000 zł w gotówce. Dodatkowo najlepsi gracze zostaną nagrodzeni nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez firmę Logitech.

Oprócz zmagań stricte e-sportowych organizatorzy przygotowali moc atrakcji czekających na wszystkich odwiedzających strefę Ligi Cybersport. W strefie Logitech wszyscy fani e-sportowych rozgrywek będą mieli okazję do pokazania swoich umiejętności w grze Counter-Strike: Global Offensive. Najlepsi gracze będą mieli okazję do wygrania najnowszych urządzeń od firmy Logitech. Oprócz tego odbędą się konkursy sceniczne oraz zostanie udostępniona specjalna strefa G-TV, w której każdy chętny będzie mógł wcielić się w telewizyjnego prezentera!

W strefie LG będzie można spotkać takie gwiazdy polskiego Internetu jak Rock Alone, Piotr „IZAK” Skowyrski czy Nervarien. Partner Ligi Cybersport przygotował dla wszystkich rozgrywki w League of Legends, Pro Evolution Soccer oraz symulatory WRC. Największą atrakcją będzie symulator jazdy zbudowany w prawdzwej karoserii samochodu Porsche.

Równie ciekawie będzie w strefie Nvidia. Jedna z największych firm na Świecie, produkująca karty graficzne zaprezentuję najnowsze układy graficzne jak również tablety Nvidia Shield. Odwiedzający będą mogli spróbować swoich sił w gry Titanfall oraz Borderlands: The Pre-Sequel. Najlepsi mają szansę zdobyć cenne nagrody w postaci najnowszej karty graficznej GTX 970 oraz wspomniany wcześniej tablet.

Dla fanów gier militarnych Gaijin Entertainment przygotował stanowiska do gry w grę War Thunder! Oprócz tego wszyscy, którzy odwiedzą tę strefę będą mogli wziąć udział w turniejach otwartych oraz w konkursach, gdzie do wygrania będą cenne nagrody.

Podczas targów Poznań Game Arena będą zadowoleni fani gier nieesportowych. Firma Crytek pokazę swój flagowy tytuł, grę Warface – pierwszoosobowa strzelanina z trybem online. Na stoisku znanej marki nie zabraknie atrakcji, wśród których są turnieje i konkursy z cennymi nagrodami.

Osoby, które kolekcjonują pamiątki e-sportowe Sklep ESL przygotował oryginalną kolekcję koszulek najlepszych e-sportowych zespołów tj. fnatic, NiP, NaVi, SK oraz koszulki z motywami z najpopularniejszych gier e-sportowych!

Organizatorzy zadbali by wszystkie osoby, które podczas najbliższego weekendu nie mogą pojawić się na targach w Poznaniu mogli poczuć atmosferę za pośrednictwem transmisji na żywo, która zostanie zrealizowana przez ESL TV Polska. W piątek transmitowane będą rozgrywki Starcraft II natomiast w Sobotę i Niedzielę rozgrywki League of Legends.

Adresy transmisji:

CHIP również będzie obecny na targach PGA 2014 ze swoim stoiskiem. Szykujemy dla was wiele atrakcji, w tym prezentację najnowszych zdobycz techniki w elektronice użytkowej, które mogą przydać się zarówno zapalonym graczom, jak i tym niedzielnym.

0
Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.