Hybryda w pełni gotowa do działania

Hybryda w pełni gotowa do działania

Dell Inspiron 11 3147 to urządzenie, które powinno sprawdzić się zarówno w codziennej pracy, jak i rozrywce. Dzięki połączeniu klawiatury i dotykowego ekranu zawiasami obracającymi się o 360 stopni, urządzenie może pracować w czterech trybach – laptopa, tabletu, tabletu z podstawką oraz namiotu. Hybrydowa konstrukcja umożliwia zarówno korzystanie z Internetu i sieci społecznościowych, granie w gry lub oglądanie filmów w domowym zaciszu, jak i pracę w biurze i podróży. W trybie namiotu lub tabletu z podstawką urządzenie może służyć na przykład do prezentowania treści dokumentów w czasie spotkań biznesowych.

Ważący 1,49 kg laptop został wyposażony w bezramkowy 11,6-calowy wyświetlacz dotykowy HD o rozdzielczości 1366 x 768, 4-rdzeniowy procesor Intel Pentium o częstotliwości 2,16 GHz (Burst 2,58 GHz), 4 GB pamięci operacyjnej, dysk magnetyczny o pojemności 500 GB oraz kartę graficzną Intel HD Graphics. Technika Waves MaxxAudio ma gwarantować dobrej jakości dźwięk. Stały dostęp do Internetu zapewnia moduł Wi-Fi, zaś łączność bezprzewodową z innymi urządzeniami umożliwia moduł Bluetooth. Notebook posiada również złącze HDMI, port USB 3.0, czytnik kart pamięci SD oraz wbudowaną kamerę internetową z mikrofonem.

Dell Inspiron 11 3147 działa pod nadzorem systemu operacyjnego Windows 8.1. Oprócz tego producent daje użytkownikowi bezpłatną, 12-miesięczną subskrypcję Dropbox z 20 GB miejsca w chmurze oraz program PocketCloud 2.0. Dodatkowo, klienci salonów Komputronik mogą za złotówkę dokupić do urządzenia pakiet Microsoft Office 365 Personal i 1TB przestrzeni dyskowej.

Hybrydowy Dell Inspiron 11 3147 jest dostępny w cenie 1 999 zł.

Więcej:Dell