Inwazja zombie w Poznaniu

Zapraszamy na tegoroczne Poznań Game Arena – to uż w najbliższy weekend. A wraz z nami Techland, którego stoisko będzie punktem zapalnym do wybuchu epidemii zombie na tegorocznych targach.

Techland z okazji PGA 2014 przygotował pokazy jego nadchodzących hitów, Dying Light oraz Hellraid…

  • 24.10 – piątek: 13:00 – 14:00
  • 26.10 – niedziela: 13:00 – 13:30

… a także szereg niespodzianek na jego stoisku (Pawlion 7A) – gdzie na zwiedzających będą przygotowane stanowiska do własnoręcznego przetestowania jego największego, najbliższego hitu. Towarzyszyć temu będą oczywiście różne animacje i konkursy, w których będzie można wygrać zarówno gry, jak i zdobyć gadżety związane z Dying Light i innych gier.

Co więcej: profesjonalne charakteryzatorki w sobotę i niedzielę będą przerabiały zwiedzających na zombie – zapraszamy wszystkich odważnych! Przeprowadzimy także kilka nalotów!;)

Techland będzie także mocno wspierać bicie Rekordu Guinnessa w „najdłuższym graniu w grę komputerową” – Polak pobije wyczyn Australijczyka, ponad 135h grania. Dokona tego grając w Sniper Elite III. I do tego będzie można mu osobiście pomóc, dołączając do jego rozgrywki! Zapraszamy!

CHIP również będzie obecny na targach PGA 2014 ze swoim stoiskiem. Szykujemy dla was wiele atrakcji, w tym prezentację najnowszych zdobycz techniki w elektronice użytkowej, które mogą przydać się zarówno zapalonym graczom, jak i tym niedzielnym.

0
Źródło: Techland
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.