Jak radzić sobie z samochodówkami na Xbox One?

Mad Catz, producent akcesoriów dla graczy, zaprasza do uczestnictwa w największych targach elektronicznej rozrywki w Polsce – Poznań Game Arena. Na stoisku producenta zostaniem. in. zaprezentowana kierownica do konsoli Xbox One, a także najnowsze zestawy słuchawkowe dla graczy.

Podczas tegorocznych targów Poznań Game Arena, które odbędą się w dniach 24-26 października b.r. w Poznaniu, Mad Catz zaprezentuje wysokiej klasy kierownicę Pro Racing Force Feedback oraz system pedałów przeznaczony dla użytkowników Xbox One. Przy produkcji tego nowoczesnego kontrolera zaangażowano inżynierów Mad Catz oraz czołowych kierowców wyścigowych, różnych dyscyplin rajdowych z Wielkiej Brytanii.

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości komponentów jak np. łożyska toczne, czy rozwiązań typu „coilover” stosowanych w prawdziwych samochodach, użytkownik dostaje do dyspozycji kontroler, który zwiększa efektywność na torze i zapewnia przeżycia jak podczas rzeczywistego wyścigu rajdowego.

Na stoisku pojawią się również myszy z serii RAT, mechaniczna klawiatura STRIKE TE, czy zaawansowane zestawy słuchawkowe. Ponadto czeka na was mnóstwo atrakcji, konkursów, a w nich ciekawe nagrody do wygrania.

CHIP również będzie obecny na targach PGA 2014 ze swoim stoiskiem. Szykujemy dla was wiele atrakcji, w tym prezentację najnowszych zdobycz techniki w elektronice użytkowej, które mogą przydać się zarówno zapalonym graczom, jak i tym niedzielnym.

Źródło: Mad Catz
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.