Legend of Korra jako gra wideo

The Legend of Korra, najnowsze dzieło studia PlatinumGames, to gra akcji dla pojedynczego gracza, która została oparta na animowanym serialu o tym samym tytule. Gra dostępna jest już w sprzedaży w wersji cyfrowej, do pobrania na PlayStation 3, PlayStation 4, PC, Xbox One i Xbox 360.

The Legend of Korra koncentruje się na pełnych morderczych kombinacji sztukach walki. Dodatkowo, w grze pojawiają się poziomy, w których gracze mogą wykazać się szybkością. To w nich towarzyszyć Korze będzie jej wierny, polarny niedźwiedziopies – Naga. Nie zabraknie także areny Pro-Bending, na której zmierzą się dwie drużyny składające się z trzech postaci.

„Gra wideo z Korrą wygląda rewelacyjnie” — mówi Mike DiMartino, współtwórca i producent wykonawczy serialu animowanego Legenda Korry –

„Zarówno przerywniki filmowe, jaki i całe środowisko gry oraz sama rozgrywka stworzona przez PlatinumGames, wyglądają bardzo realistycznie.”

Serial prezentowany w Nickelodeon – Legenda Korry – przedstawia losy Korry, nastolatki, która jest nowym Avatarem. Avatar ma władzę nad czterema siłami natury: ogniem, ziemią, powietrzem i wodą. Akcja gry umieszczona jest pomiędzy wydarzeniami z Księgi Drugiej i Trzeciej. Zapewnia utrzymaną w komiksowym stylu grafikę, animowane przerywniki filmowe i te same głosy aktorskie co w oryginale.

0
Źródło: ABC Data
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.