Masz ochotę na Tequilę?

Tequila Games zaprasza wszystkich odwiedzających targi Poznań Game Arena do udziału w otwartych playtestach swojej cyfrowej karcianki.

wartych playtestach swojej cyfrowej karcianki.

Wszyscy, którzy w dniach od 24 do 26 października odwiedzą stoisko Tequila Games w Strefie Indie targów Poznań Game Arena (pawilon 7, stoisko 17) będą mogli przedpremierowo zagrać w cyfrową karciankę Earthcore: Shattered Elements, podzielić się swoją opinią z twórcami oraz zdobyć upominki związane z grą.

Dla developerów z Tequila Games będzie to pierwsza okazja do zaprezentowania swojej najnowszej produkcji szerokiej publiczności. Uwagi od graczy posłużą też dalszemu ulepszaniu produktu, który na rynek trafi w pierwszym kwartale 2015 roku.

Earthcore: Shattered Elements to największy projekt w historii Tequila Games oraz najdroższa produkcja w historii polskiego rynku gier mobilnych. Grę wyróżni przede wszystkim rewolucyjny system craftingu kart, który umożliwi graczom łączenie ze sobą i tworzenie zupełnie nowych kart. Ponad 500 000 możliwych kombinacji zapewni swobodę w budowaniu talii oraz planowaniu taktyk na niespotykaną dotąd skalę.

CHIP również będzie obecny na targach PGA 2014 ze swoim stoiskiem. Szykujemy dla was wiele atrakcji, w tym prezentację najnowszych zdobycz techniki w elektronice użytkowej, które mogą przydać się zarówno zapalonym graczom, jak i tym niedzielnym.

0
Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.