Oppo N3: do wyboru wersja aluminiowa i… stalowa

Oppo N3: do wyboru wersja aluminiowa i… stalowa

Poziom wyposażenia Oppo N3 odpowiadać będzie wielu innym topowym modelom smartfonów (lub nawet phabletów) – 5,9-calowy ekran o rozdzielczości Full HD, 4-rdzeniowy procesor Snapdragon 805 współpracujący z 3 GB pamięci RAM. Ale nie to będzie w tym telefonie najciekawsze.

N3 wyróżniać się będzie co najmniej trzema cechami. Pierwszą z nich będzie ładowarka VOOC, pozwalająca na naładowanie akumulatora telefonu do 75 procent pojemności w ciągu zaledwie 30 minut. Druga to charakterystyczny dla Oppo obracany moduł aparatu fotograficznego, tym razem o rozdzielczości 13 milionów pikseli. Do robienia “selfików” w dużej rozdzielczości – jak znalazł.

Najciekawsza pogłoska na temat tego telefonu dotyczy jednak dwóch wersji obudowy, w jakich będzie sprzedawany. Będzie można nabyć Oppo N3 w obudowie ze stali nierdzewnej, dość ciężkiej, ale całkowicie odpornej na odkształcenia, lub w lżejszej obudowie ze stopu litowo-aluminiowego, oczywiście także dość solidnej.

Sam telefon prezentuje się naprawdę elegancko (przynajmniej na grafikach) i będzie dostępny w kilku wersjach kolorystycznych: