Rumuńskie tablety szturmują polski rynek

Rumuńskie tablety szturmują polski rynek

Seria przykuwa uwagę różnorodnością produktów i ich smukłą konstrukcją. Tablety podzielone są na dwie kategorie: modele z Wi-Fi, do których należą Viva C7 i Viva i7 oraz modele z wbudowanym 3G, GPS i Bluetooth, do których zaliczają się Viva H7 Life, Viva D8, Viva H8 +, Viva H10 HD oraz Viva i10G.

Główną atrakcją tej serii jest tablet Viva i10G, z 9,7-calowym wyświetlaczem o rozdzielczości 2048x1536px, łącznością 3G i procesorem Intel Atom Z3735D Quad Core o częstotliwości taktowania 1.83 GHz.

Ci, którzy wolą urządzenia o odważnych i ciekawych barwach, mogą wybrać tablet Viva H7 Life, dostępny w kolorach: czerwonym, żółtym, niebieskim, zielonym, czarnym i białym, w towarzystwie białych lub czarnych ekranów dotykowych. Pamięć wewnętrzna o pojemności do 32GB zapewnia miejsce do przechowywania wszystkich niezbędnych plików. Główny aparat 5MP uchwyci najpiękniejsze chwile i nagra filmy w rozdzielczości Full HD. Tablet posiada również ciekawe funkcje, takie jak HDR, geotagging, efekty fotograficzne oraz tryb smart magic i smart selfie.

Viva H7 Life, Viva i10G i Viva H10 HD posiadają preinstalowaną aplikację Sygic, którą można testować za darmo przez 30 dni. Oprogramowanie nawigacyjne nie wymaga połączenia z internetem.