Spotify Family już dostępne w Polsce!

Nowa forma subskrypcji pozwala na łatwiejsze dzielenie się muzyką przez połączenie do pięciu kont Spotify w ramach jednego pakietu. Każde konto to osobne playlisty i muzyczne rekomendacje, a całość jest powiązana jedną płatnością, niższą o połowę w przypadku każdego dołączonego konta.

„Ludzie chętnie dzielą się muzyką, korzystając z tych samych kont. Czasem powoduje to różne problemy, jak przerwy w muzyce czy skasowane przypadkiem listy odtwarzania” mówi Przemysław Pluta, Business Manager CEE w Spotify. „Postanowiliśmy wprowadzić pakiet Spotify Family, aby rodzinne słuchanie muzyki było nie tylko łatwiejsze, ale i bardziej korzystne cenowo.”

Aby aktywować pakiet Spotify Family, należy wejść na stronę www.spotify.com/pl/family, zalogować się do własnego konta Spotify (wymagana opłacona subskrypcja Spotify Premium) i wybrać „wyższa wersja”. Po określeniu liczby kont, które zostaną dodane do pakietu (do 4 kont) i po potwierdzeniu decyzji zostanie uruchomiona subskrypcja Spotify Family, a konto uzyska status administratora.

Aby dodać kolejnych członków rodziny do pakietu, należy przejść na stronę swojego konta, wybrać ekran zarządzania pakietem Spotify Family i po kliknięciu „zaproś” wpisać adres e-mail osoby, którą chcemy dołączyć do pakietu. Na dany adres zostanie wysłana wiadomość z informacją o zaproszeniu – wystarczy potwierdzić i podać otrzymany kod. Gratulacje! Od teraz wszyscy domownicy posiadają swoje własne konto Spotify Premium w ramach jednej, pojedynczej płatności. Proste!

Poniżej prezentujemy aktualne ceny poszczególnych subskrypcji w ramach pakietu Spotify Family:

  • 2 użytkowników – 29,99 zł (1 konto główne, 1 członek rodziny)
  • 3 użytkowników – 39,99 zł (1 konto główne, 2 członków rodziny)
  • 4 użytkowników – 49,99 zł (1 konto główne, 3 członków rodziny)
  • 5 użytkowników – 59,99 zł (1 konto główne, 4 członków rodziny)
0
Źródło: Spotify
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.