Uniwersalny zasilacz do notebooków w dobrej cenie

NTTpower AC90UNI – jeden dla wszystkich.

Uniwersalny zasilacz do notebooków NTTpower Slim Automatic (AC90UNI) jest wyposażony w osiem wymiennych końcówek, które umożliwiają podłączenie zasilacza do większości modeli notebooków na polskim rynku.

Slim Automatic współpracuje z laptopami marek: Acer, Asus, Benq, Dell, Fujitsu, HP, Lenovo, MSI, Packard Bell, Samsung, Sony i Toshiba. Zasilacz o mocy 90 W ma wyjścia o napięciach od 12 do 24 V (przełączane automatycznie) oraz 5-voltowe o natężeniu 2,1 A dla portu USB, umożliwiające dodatkowo ładowanie min. telefonów i smartfonów. Zasilacz dostępny jest również w wersji z wyświetlaczem LCD, informujący o aktualnym napięciu zasilania.

Lekki i elegancki zasilacz oferuje użytkownikom najwyższy poziom bezpieczeństwa: urządzenie posiada zabezpieczenia przed przepięciem, przegrzaniem, zwarciem, a także zbyt niskim i zbyt wysokim napięciem wyjściowym.

Cena detaliczna Slim Automatic AC90UNI to 129 zł w wersji standardowej oraz 139 zł w wersji z wyświetlaczem LCD. Urządzenie objęte jest 2 letnią gwarancją producenta.