Aspire Switch 12 i jego pięć trybów pracy

Konstrukcja podpórki oraz bezzatrzaskowa, odpinana klawiatura magnetyczna pozwalają na szybką zmianę trybu pracy nowego Aspire Switch 12. Do wyboru jest pięć trybów, dzięki którym użytkownicy mogą dopasować konfigurację do własnych potrzeb. Mogą korzystać z niego jak z laptopa, tabletu z klawiaturą lub bez niej, czy komputera stacjonarnego. Dostępne są także konfiguracje optymalne do udostępniania informacji, czy wyświetlania plików multimedialnych (tryby prezentacja i multimedia). Dwa przednie głośniki zapewniają doskonałą jakość dźwięku.
Aspire Switch 12 i jego pięć trybów pracy

Odpinana klawiatura Aspire Switch 12 działa również bezprzewodowo i posiada trackpoint, pełniący funkcję myszki. Opcjonalny długopis Acer Active Pen zwiększa intuicyjność pisania i rysowania.

Dzięki 12,5-calowej matrycy Full HD (1920×1080) wyposażonej w technologie IPS* oraz Zero Air Gap, obraz jest ponoć wyraźny, szczegóły dobrze widoczne, a kolory żywe, niezależnie od kąta patrzenia, nawet w pełnym słońcu. Trwałość matrycy Aspire Switch 12 zwiększa szkło Corning

Gorilla

Glass nowej generacji oraz powłoka zapobiegająca pozostawaniu odcisków palców i smug.

Aspire Switch 12 jest wyposażony w nowy procesor Intel Core M, który redukuje również zużycie energii, co pozwala na 8 godzin

odtwarzania filmów. Co więcej, konstrukcja pozbawiona wentylatora zapewnia cichą pracę urządzenia i zwiększa jego energooszczędność.

Aspire Switch 12 charakteryzuje się też dwiema antenami; technologia anten bezprzewodowych 2×2 przetwarza dane nawet dwukrotnie szybciej w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami dzięki modułowi multi-input/multi-output (MIMO). Urządzenie jest wyposażone w złącza USB 3.0, USB 2.0 oraz micro HDMI.

Acer Aspire Switch 12 będzie dostępny od połowy listopada 2014 w cenie 2699 PLN za wersję z 60GB dyskiem SSD oraz 2999 PLN za wersję z 128GB dyskiem SSD, rysikiem Acer Active Pen oraz etui.

Więcej:Acer