Call of Duty trafia na smartfony i tablety

Kapitan Price, Soap MacTavish, Mike Harper - gracze mogą zwerbować legendarne postacie znane z serii Call of Duty: Modern Warfare i z Call of Duty: Black Ops II dzięki całkowicie nowej grze na urządzenia przenośne.

Dostępna do pobrania w App Store i w Windows Store, Call of Duty®: Heroes to darmowa gra strategiczna, która zapewni zupełnie nowe doświadczenie z grą Call of Duty na smartfonach i tabletach. Gracze mogą modyfikować swoje bazy, szkolić siły specjalne i korzystać z usług legendarnych bohaterów.

W Call of Duty: Heroes gracze obejmą dowodzenie nad małym posterunkiem i rozbudują go w potężną, doskonale wyposażoną bazę. Nie zabraknie w niej działek strażniczych, wyrzutni rakiet czy też min przeciwpiechotnych. Gracze będą mieć do dyspozycji takie ikony serii Call of Duty jak kapitan Price, Soap MacTavish oraz Mike Harper. Nie zabraknie także potężnych serii ofiar – BSP, zrzutów wsparcia, ataków dronów czy strzelców śmigłowca. Gracze mogą współpracować z przyjaciółmi tworząc sojusze, by wspólnie pokonać wrogów i zdobyć nagrody.

„Call of Duty: Heroes przywraca ponownie legendarne postacie z serii Call of Duty w zupełnie nowej rzeczywistości stworzonej na potrzeby rozrywki mobilnej” — mówi Jeremiah Maza, producent wykonawczy, Activision Publishing, Inc. –

„Nic tak nie cieszy jak rozpoczęcie nowej misji z kapitanem Price’em, prowadzonej na telefonie czy tablecie”.

Call of Duty: Heroes wydane zostało przez Activision Publishing, stworzone w studiu Faceroll. Gra dostępna jest za darmo na urządzenia iPhone i iPad (App Store) oraz na tablety pracujące na systemie Windows 8. Niebawem pojawi się także w wersji na Androida (Google Play i Amazon Appstore).

0
Źródło: ABC Data
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.