CM Storm Octane: nowy zestaw dla graczy

CM Storm Octane to kolejny, obok cieszącego się dużą popularnością CM Storm Devastator, zestaw skierowany do graczy. W skład pakietu wchodzi mysz MS35 oraz klawiatura MB7C. Oba urządzenia wyróżnia futurystyczny i agresywny design, podkreślany przez system diod podświetlających. Użytkownik zestawu Octan ma do wyboru siedem różnych kolorów (biały, cyjanowy, żółty, purpurowy, zielony, czerwony i niebieski) oraz dwa tryby podświetlania – pulsacyjny oraz ciągły.
CM Storm Octane: nowy zestaw dla graczy

Mysz MS35 wyposażona jest w sensor optyczny Avago ANDS-3050, który umożliwia pracę w czterech predefiniowanych rozdzielczościach: 500, 1000, 2000 i 3500 DPI. Według producenta – plusem myszy są również bardzo wytrzymałe przełączniki, których żywotność jest szacowana na 10 milionów kliknięć. W dzisiejszych czasach jest to po prostu standardem, jeśli chodzi o myszki dla graczy. Waga MS35 to 116 gram.

Klawiatura MB7C oprócz standardowych klawiszy oferuje wyodrębniony blok służący do sterowania multimediami. Nie zabrakło również opcji regulacji intensywności podświetlenia (trzy poziomy), zmiany parametru częstotliwości powtarzania (repeat rate) czy blokady klawisza Windows lub całej klawiatury. MB7C zapewnia także wsparcie dla technologii anti-ghosting dla 19 najczęściej wykorzystywanych przez graczy klawiszy. Niestety nie jest mechaniczna.

Zestaw CM Storm Octane jest już dostępny w sprzedaży w sugerowanej cenie brutto wynoszącej 179 złotych. Produkt objęty jest 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.