Czyżby Blizzard miał pokazać nową grę?

To oczywiście nieoficjalne informacje, jednak układają się w na tyle logiczną całość, że postanowiliśmy o tym napisać.

Pierwsza „wskazówka” została odkryta przez vlogerkę Qelric, która zawitała do Annaheim kilka dni wcześniej i zdążyła rozejrzeć się po okolicy. Odwiedziła oczywiście halę targową, w której odbędzie się impreza Blizzarda – na ścianie, na której powieszono bannery reklamujące produkcje Blizzarda, znajduje się wolne miejsce, w którym zmieściłby się jeszcze jeden banner.

Wskazówka numer dwa to ponad dwugodzinne „okienko” w piątkowym harmonogramie zaplanowanym dla sceny głównej. W poprzednich latach tego typu okienka, zwłaszcza w pierwszy dzień imprezy po prostu nie występowały. Jeśli Blizzard ma zamiar pokazać coś nowego, prawdopodobnie zrobi to w piątek.

A co może pokazać?

Nie mamy zielonego pojęcia. Prace nad Project Titan zostały przerwane, z kolei tworzenie czwartej części strategii w czasie rzeczywistym, w świecie Warcrafta z pewnością zostałoby już zauważone. Jeśli rzeczywiście plotki się potwierdzą i zobaczymy zupełnie nową markę, będzie to chyba kolejna produkcja „indie”, czyli tworzona przez mały zespół ludzi – tak jak Hearthstone, czy Heroes of The Storm.

0
Źródło: YouTube
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.