Dziś premiera GTA V – gra jest dostępna na konsole nowej generacji

Przebudowane i ulepszone specjalnie dla tych dwóch platform, Grand Theft Auto V na PlayStation4 oraz Xbox One zawiera całkowicie nowy tryb widoku z perspektywy pierwszej osoby, który pozwala graczom na doświadczenie świata Los Santos i całego Hrabstwa Blaine w zupełnie nowy sposób.

„To była okazja, żeby wycisnąć z Grand Theft Auto V jeszcze więcej, dodając nowy tryb widoku z perspektywy pierwszej osoby i wykorzystując maksymalnie moc nowych konsol”powiedział Sam Houser, założyciel Rockstar Games.„Jesteśmy niezwykle dumni z osiągnięć naszego zespołu”.

Grand Theft Auto V na konsole PlayStation4 oraz Xbox One zawiera również szereg znacznych ulepszeń technicznych i wizualnych, włączając w to znacznie zwiększony dystans renderowania obiektów, nowe efekty świetlne i pogodowe oraz rozdzielczość podniesioną do 1080p na obu platformach. Świat Los Santos i Hrabstwa Blaine jest bardziej urozmaicony i wciągający niż kiedykolwiek dzięki nowym broniom, pojazdom i aktywnościom, wzbogaconej dzikiej przyrodzie, oraz ponad 150 dodatkowym utworom, granym w 17 stacjach radiowych gry.

Do ulepszeń Grand Theft Auto Online na PlayStation4 oraz Xbox One zaliczają się pełna integracja z trybem widoku z perspektywy pierwszej osoby i możliwość gry sieciowej do 30 osób. Wszystkie dotychczasowe dodatki i zawartość wprowadzona przez Rockstar od czasu uruchomienia Grand Theft Auto Online jest dostepna również na PlayStation4 oraz Xbox One, a wiele więcej jest w planach.

Obecni gracze mogą przenieść swoje postacie z Grand Theft Auto Online razem z postępem gry dowolnie na PlayStation4 lub Xbox One. Powracający gracze otrzymują również dostęp do ekskluzywnej, nowej zawartości, w tym do rzadkich egzemplarzy klasycznych pojazdów występujących w całej serii gier Grand Theft Auto, takich jak Dukes, hydroplan Dodo oraz szybszy i bardziej zwrotny Blimp; nowych aktywności, przedmiotów do zebrania, broni i wiele więcej.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.