Flick – inteligentny guzik do wszystkiego

Indiegogo podbił kolejny gadżet, który ma nam ułatwić życie. Z pomocą przycisków Flick będziemy mogli wykorzystać potencjał smartfona bez konieczności sięgania po niego do kieszeni.

Flick to niewielki, kolorowy guziczek, który przymocujemy do każdej powierzchni lub przyczepimy na swoje ubranie. Po integracji ze smartfonem przypisujemy mu do trzech różnych funkcji. Przykładowo krótkie wciśnięcie może zasłonić nam rolety, dłuższe zapalić światło w pokoju, a dwuklik odtworzy muzykę ze smartfona. Inny pomysł? Flick przyczepimy do ramki na zdjęcia w pokoju naszej babci, by łatwiej było jej zadzwonić do ukochanych wnuków (choć ta idea trochę naciągana – w końcu babcia musi mieć smartfona) lub do deski rozdzielczej samochodu, by szybko odebrać połączenie lub otworzyć sobie drzwi od garażu.

Bateria ma wystarczyć na okres pięciu lat. Pojedynczy guzik na Indiegogo kosztuje obecnie 27 dolarów (choć pierwsze egzemplarze rozeszły się po 19 dolarów), a zestaw sześciu sztuk wyceniony został na 99 dolarów. Urządzenie zebrało prawie trzykrotną kwotę niż było to wymagane i pojawi się w sprzedaży na rynku w okolicach marca przyszłego roku.

0
Źródło: Indiegogo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.