Najnowsze gry Ubisoft za darmo z kartami graficznymi GeForce GTX

W ramach promocji "Wybierz własną drogę", która rozpoczyna się w tym tygodniu i będzie trwać do końca roku, gracze którzy zakupią u partnerów akcji wybraną kartę graficzną GeForce GTX 980, 970, 780 Ti lub 780, bądź notebooka z kartą GeForce GTX 980M lub 970M mogą wybrać jeden z tytułów – The Crew, Far Cry 4 lub Assassin's Creed Unity – i otrzymać go za darmo.

Dzięki technologiom obsługiwanym przez karty graficzne NVIDIA GeForce GTX, w tym m.in.niedawno wydane modele GTX 980 i 970, najbardziej oczekiwane gry tej jesieni takie jak Assassin’s Creed: Unity, Far Cry 4 czy The Crew, będą cechować się niesamowitą oprawą graficzną.

Assassin’s Creed Unity, najnowsza odsłona najpopularniejszej serii firmy Ubisoft, będzie obsługiwać techniki HBAO+, TXAA, PCSS oraz teselację, dzięki czemu deweloperzy mogli odwzorować realistyczne środowisko XVIII-wiecznego Paryża, gdyż akcja gry odbywa się podczas Wielkiej Rewolucji Francuskiej.

Kolejna gra z legendarnej serii, która została poważnie zmodernizowana graficznie i zawiera najnowocześniejsze technologie to Far Cry 4. Oprócz HBAO+, TXAA, PCSS i usprawnionej obsługi rozdzielczości 4K, w grze Far Cry 4 zaimplementowano również technologię NVIDIA GodRays, dzięki której gracze poczują promienie słońca padające na nich w Himalajach, a także NVIDIA HairWorks, który umożliwia realistyczne renderowanie realistycznych, acz śmiertelnie niebezpiecznych przeciwników pojawiających się w grze.

Natomiast osoby, dla których najważniejsza jest liczba koni mechanicznych czy pojemność silnika, z pewnością zainteresuje The Crew, najlepsza gra wyścigowa w historii. Jazda przez zatłoczone ulice Nowego Jorku i Los Angeles, podróż przez słoneczne Miami Beach i równiny Doliny Pomników nigdy jeszcze nie wyglądały tak wspaniale, a to za sprawą grafiki wykorzystującej techniki HBAO+ i TXAA, renderowanych w zapierającej dech w piersiach rozdzielczości 4K. Z grą The Crew współpracuje aplikacja towarzysząca dla systemu Android, w której można modyfikować samochód, rozmawiać z innymi graczami, przeglądać profile znajomych i zlecać swojej załodze nowe zadania.

Partnerami akcji w Polsce są firmy Agito, Alsen, Arest, ESC, Gral, Komputronik, Morele, NTT, Proline, PC Projekt, Sferis i X-KOM.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.