Overwatch: NOWA gra od Blizzarda!

Po obejrzeniu zwiastuna i krótkiego nagrania z rozgrywki nie jesteśmy do końca pewni, czy Blizzard zrezygnował z projektu Titan, czy tylko zmienił jego nazwę. Zobaczcie sami:

Gra będzie sieciową strzelanką drużynową, w której dostępne będzie 12 klas postaci (na początku, więcej pojawi się w przyszłości)- od krasnoludzkich inżynierów, po zamieniające się w wieżyczki roboty, przez goryle w futurystycznych pancerzach, cybersamurajów… nie będzie to zbyt realistyczny tytuł. Blizzard zdecydował się na format rozgrywki 6vs6, oprócz klas, w których bardzo ważne będą umiejętności precyzyjnego i błyskawicznego celowania myszką, twórcy pomyśleli również o osobach, które niekoniecznie lubią testować swój refleks – inżynier stawiający wieżyczki strzelnicze i zaopatrujący drużynę w dodatkowy pancerz, czy medyk będą o wiele łatwiejsze do opanowania.

Już można zapisywać się na beta testy beta adresem: http://playoverwatch.com/ Nie jestem do końca pewni, czy fani Blizzarda rzeczywiście czekali na sieciową strzelaninę, zrobioną w stylu filmów studia Pixar, ale to w końcu Blizzard. Być może Overwatch okaże się kolejnym mega-hitem. Po obejrzeniu urywek z rozgrywki, całkiem możliwe, że będzie to kolejny e-sportowy tytuł Blizzarda – jeśli chodzi o strzelaniny, jest tam jeszcze trochę miejsca dla nowych, dobrze zbalansowanych produkcji.

Nie wiadomo też, czy Overwatch będzie tytułem płatnym. Równie dobrze, Blizzard może zdecydować się na model free2play i polegać na mikrotransakcjach.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.