PlayStation Polska rusza w trasę

Sony Computer Entertainment Polska zaprasza wszystkich wielbicieli gier na wyjątkowe spotkania z PlayStation 4 w ramach ogólnopolskiego road show: PlayStation EXTRA Live. Imprezy odbywać się będą w największych centrach handlowych w Krakowie, Katowicach, Gdańsku, Warszawie i Poznaniu.

Z okazji pierwszych urodzin PS4 Sony przygotowało niespodziankę dla graczy. Już 21 listopada w trasę ruszy 80-cio metrowa strefa PlayStation 4, która odwiedzi kolejno: Kraków, Katowice, Gdańsk, Warszawę i Poznań.

W każdej z nich, przez 3 dni, gracze będą mieli szansę poznać możliwości PlayStation 4, zagrać m.in. w Bloodborne, The Last of Us REMASTERED, Driveclub, LittleBigPlanet 3, SingStar Mistrzowska Impreza, Far Cry 4, Call of Duty: Advanced Warfare, DragonAge Inkwizycja, FIFA15, NBA2K 15, PES2015, Minecraft, Destiny, Lords of The Fallen, Diablo III: Ultimate Evil Edition, Rabbids, LEGO Batman 3: Beyond Gotham.
Wszyscy goście którzy są subskrybentami usługi PlayStation Plus będą mieli dostęp do gier bez kolejek oraz będą mogli odebrać w strefie specjalne gadżety. Każdy gracz będzie będzie miał możliwość wzięcia udziału w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami od PlayStation, a także spotkania z Kingą i wzięcia udziału w nagraniu do PlayStation Polska EXTRA.

Poniżej rozpiska imprez:

• 21- 23.11 Kraków, G. KRAKOWSKA

• 28 – 30.11 Katowice, SILESIA

• 5 – 7.12 Gdańsk, G. BALTYCKA

• 12 – 14.12 Warszawa, ARKADIA

• 19 – 21.12 Poznań, MALTA

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.