Świąteczny Giermasz w CDP.pl

Święta Bożego Narodzenia już za pasem, więc warto zacząć zaopatrywać się w prezenty, zarówno dla bliskich jak i dla siebie! Najbliższe dwa tygodnie to szalona świąteczna promocja na multimedia cyfrowe - gry, ebooki, audiobooki i filmy.

Oferta dla graczy będzie zmieniać się co kilka dni, więc warto obserwować promocję by nic nie przegapić. A co Giermasz oferuje na początek? Między innymi serie DiRT i F1 od 9,99 zł, Farming Simulator 2013 za 13,99, Darksiders i Red Faction do -75%, czy przygodówki Daedalic z Deponią na czele w cenach od 7,99 zł.

W e-bookach spory wybór dla wszystkich zainteresowanych kulisami sportu, m.in. Fifa mafia, Colin McRae Autobiografia legendy WRC czy Phil Jackson. 11 pierścieni do 40% taniej. Poza tym głośnie tytuły ostatnich tygodni jak „Endgame. Wezwanie”, wywiad rzeka z Krzysztofem Kowalewskim „Taka zabawna historia”, czy kryminał „Wzorzec zbrodni” już od 13,49 zł.

Na fanów filmów czekają takie hity jak: trylogia Batmana w reżyserii Nolana, Matrix, Sherlock Holmes czy Układ zamknięty po 17 zł.

Oprócz tego każdy kto zrobi zakupy za co najmniej 39,99 zł otrzyma za darmo kod na jeden z trzech audiobooków. Do wyboru: Funky Koval, Kajko i Kokosz – Nauka latania lub Żywe Trupy – tom 1 i 2.

Wszystkie tytuły objęte promocją znajdziecie pod TYM linkiem. Oferta potrwa do 28 listopada.

0
Źródło: CDP
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.