Wiedźmin 2 i kilka innych hitów do pobrania za darmo!

Jesienna wyprzedaż na Gog.com ruszyła pełną parą. Oprócz atrakcyjnych przecen, niektóre tytuły są do zgarnięcia zupełnie za darmo!

Przez następne 24 godziny możecie kupić obie części Baldur’s Gate, Planescape: Torment, Icewind Dale 1 i 2, Neverwinter Nights 1 i 2 i kilka innych „dedekowych” tytułów w paczce przecenionej o 80%!. Jeśli komuś nie przeszkadza nieco już przestarzała grafika, będzie miał co robić przez kilka następnych miesięcy.

Do tego dochodzą takie promocje, jak Deus Ex i Mark of The Ninja (polecam) 75% taniej, czy Dreamfall: The Longest Journer przeceniona o 80%

Oprócz płatnych atrakcji, Gog.com przygotował również niesamowite gratisy dla graczy. Każdy kto odwiedzi stronę do 14 listopada może pobrać za darmo grę Mount & Blade, jednak o wiele większym hitem z pewnością okaże się darmowa paczka z Wiedźminem 2 i filmem The Gamers: Director’s Cut.

Jak zdobyć drugą część przygód Geralta? Przez następny tydzień, należy codziennie logować się na stronie Gog.com i zbierać „wirtualne znaczki”

– po zebraniu siedmiu znaczków, otrzymamy darmowego Wiedźmina 2.

A teraz chcecie kliknąć tutaj: http://www.gog.com/

0
Źródło: gog.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.