Wiedźmin: Gra Przygodowa w wersji komputerowej ukaże się w przyszłym miesiącu

CDP.pl, oficjalny dystrybutor gier CD PROJEKT RED, ma zaszczyt poinformować wszystkich fanów Geralta z Rivii, że Wiedźmin Gra Przygodowa w wersji pudełkowej na komputery PC/MAC ukaże się już 5 grudnia. Tymczasem od 27 listopada gra będzie dostępna w formie cyfrowej.

Wiedźmin Gra Przygodowa to komputerowa wersja planszówki stworzonej przez Ignacego Trzewiczka. Produkcja jest osadzona w mrocznym świecie fantasy, w którym o życiu lub śmierci potrafi zdecydować garść złota, a krwiożercze potwory tylko czekają na dogodny moment, aby zatopić w graczach swoje szpony. Podczas rozgrywki na graczy czekają różnorodne zadania i szereg wyzwań: przyjdzie im walczyć z potworami, gromadzić złoto podczas niebezpiecznych misji, wykrywać spiski i poznawać historie napotkanych postaci.

Wiedźmin Gra Przygodowa, oferuje bogaty wachlarz sposobów rozgrywki – różne postaci używają różnych metod, aby osiągnąć swój cel. Wcielając się w Geralta, gracz może przekonać wrogów do swojego punktu widzenia za pomocą miecza lub, jako Jaskier, może ich przekupić złotem i wpływami, jakie ma u możnych. Jeśli sytuacja wymaga przewagi liczebnej, Yarpen posiada swoją własną drużynę krasnoludów, a Triss do radzenia sobie z problemami używa potężnej magii. Każda postać z czwórki bohaterów – Geralt z Rivii, Jaskier, Triss Merigold i Yarpen Zigrin – ma do dyspozycji inne umiejętności i unikalny zestaw Kart Rozwoju. Dzięki temu każda rozgrywka wygląda inaczej, a gracze mają możliwość obierania różnych ścieżek do osiągnięcia podobnego celu. Dodatkowo zdolności każdej z postaci mogą być rozwijane – Geralt może poszerzać umiejętności przygotowywania mikstur bojowych lub podążać ścieżką rozwoju wiedźmińskich znaków.

Do polskiego wydania pudełkowego dołączono dodatkowo fizyczną Mapę Świata Gry. Produkcja przeznaczona jest dla maksymalnie czterech graczy, a rozgrywka może być prowadzona na jednym komputerze lub przez sieć. Gra w wersji pudełkowej będzie dostępna wyłącznie w sieci sklepów Media Markt i Saturn w cenie 39,99 zł.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.