Korzystałeś w tym roku z PlayStation Plus? Zaoszczędziłeś około 4300 zł

Serwis Push Square dokładnie przeanalizował tegoroczną ofertę abonamentową PlayStation Plus. Wartość gier, które otrzymali gracze jest powalająca.

Roczny abonament usługi PlayStation Plus pozwalającej nie tylko grać online na PS4 i otrzymywać rabaty na gry w cyfrowej dystrybucji, ale także otrzymywać co miesiąc 6 gier kosztuje 195 zł. To mniej niż jedna, nowa gra na PS4 (te średnio kosztują około 240 zł). Jeśli mimo to dalej zastanawialiście się, czy jest to opłacalna inwestycja liczby podane przez Push Square powinny Wam dać jasną odpowiedź.

W roku 2014 gracze otrzymali gry o wartości 1350 dolarów (około 4500 zł). Należy dodać, że ceny gier skalkulowano na dzień dzisiejszy z PS Store, a nie na moment ich dołączenia do oferty, kiedy kosztowały najczęściej nieco więcej. Chociaż nie wszystkie tytuły to pozycje wysokobudżetowe, ich oceny w serwisie Metacritic wyniosły średnio 78/100, a zatem gracze nie otrzymywali byle czego.

Z drugiej jednak strony należy pamiętać, że „darmowe” gry dodane do biblioteki abonenta będą działały tak długo, póki aktywna będzie subskrypcja. Jeśli nie przedłużymy abonamentu, nie zagramy w powyższe pozycje. Dostęp zostanie przyznany ponownie, gdy wznowimy płatności.

0
Źródło: VG24/7
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.