Niekończąca się opowieść – kolejny Assassin’s Creed już w drodze

Redakcja serwisu Kotaku miała okazję obejrzeć nieoficjalny materiał z niezapowiedzianej jeszcze części gry o kodowej nazwie Victory. Jeśli lubicie wiktoriańskie klimaty to poniższe informacje z pewnością Was ucieszą.

Prace nad Victory trwają już od kilku lat i całość jest w rękach oddziału Ubisoft Quebec, które do tej pory odpowiadało tylko za dodatki do AC: III i Freedom Cry. Gra ma zadebiutować już w przyszłym roku i będzie to jedyny Assassin’s Creed jakiego zobaczymy w ciągu 12 miesięcy. Tym samym posiadacze konsol starszych generacji czy urządzeń przenośnych nie mają co liczyć na poboczne historie w rodzaju Assassin’s Creed: Rogue i Assasssin’s Creed: China.

Victory rozgrywać się będzie w XIX-wiecznej Anglii, a z ukazanego materiału filmowego serwis Kotaku wynotował kilka ciekawych informacji. W wiktoriańskim Londynie czekać na nas będą różne aktywności dodatkowe m.in. gry hazardowe czy uliczne wyścigi dyliżansów. Na materiale nasz bohater ścigał Rodericka Bulmera, aż do znanej stacji kolejowej Charing Cross. W trakcie pościgu nie zabrakło walki na jadącym dyliżansie i skoku z pociągu (oczywiście wprost do stogu siana). Poruszanie się po mieście ułatwi nowe narzędzie – lina z hakiem, którą będziemy mogli wykorzystać w trudno dostępnych miejscach.

Ubisoft potwierdził już prawdziwość powyższych informacji, ale na oficjalną zapowiedź będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

0
Źródło: Kotaku
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.