Project Spark oficjalnie w Polsce

Microsoft informuje o wydaniu w Polsce pudełkowej wersji gry "Project Spark". Pakiet Startowy oferowany jest w orientacyjnej cenie detalicznej 169 zł, a wydanie zawiera zestaw zawartości dodatkowej o wartości niemal 300 zł.

W pudełkowej wersji Project Spark w Polsce znajdziemy nie tylko podstawową wersję gry „Project Spark”, ale również dodatki o wartości 300 złotych, w tym przygodę w trybie kampanii „Champions Quest: Void Storm”, pakiet tematyczny „Sci-Fi”, grywalną postać „Sir Haakon the Knight”, zimową scenografię „Arctic Glaciers”, pakiet zawartości „Massive World Builders Pack”, dodatek „Yeti’s Rage” oraz miesięczne członkostwo „Spark Premium”. Wydanie obejmuje również dostęp do polskiej wersji językowej gry, zawierającej lokalizowane menu w grze, napisy oraz dialogi.

W „Project Spark” możesz puścić wodze fantazji i w prosty sposób tworzyć światy, opowieści oraz gry, a potem grać w nie lub udostępniać je graczom na całym świecie. To wirtualny plac zabaw, w którym możesz tworzyć gry swoich marzeń, grać w produkcje stworzone przez członków globalnej społeczności i kształtować przyszłość branży projektowania gier. Ponad 1 milion użytkowników spędziło już łącznie ponad 4 miliony godzin przy tworzeniu 70 tysięcy gier w „Project Spark”. Kolejne produkcje dodawane są codziennie, oferując nieskończone możliwości zabawy, niezależnie od ulubionego gatunku gry czy poziomu umiejętności. Gra „Project Spark” jest dostępna zarówno na konsolę Xbox One jak i komputery PC i tablety z systemem Windows 8.1. Swoje projekty można uruchomić zamiennie w obu systemach, w ramach jednego konta Microsoft.

„Project Spark” to ewenement w świecie rozrywki elektronicznej, pozwalający na wykorzystanie profesjonalnych narzędzi deweloperskich w prosty i intuicyjny sposób, dzięki wizualnemu językowi programowania, zwanego „Kodem”. Gotowe scenariusze, jak i bogata biblioteka samouczków ułatwiają tworzenie i dzielenie się swoimi produkcjami ze społecznością. Zabawę z gotowymi grami można rozpocząć do razu, jak również w dowolnym momencie przerobić już istniejący projekt, czy nawet zmienić fabułę gry w trakcie rozgrywki!

O grze Project Spark

  • Wpraw świat w osłupienie — stwórz własną grę! Myślisz, że potrafisz zrobić to lepiej? Masz nowatorski pomysł? Dzięki trybom Twórz oraz Rozpocznij od podstaw możesz szybko i łatwo wykorzystać swoje pomysły do tworzenia gier.
  • Do dyspozycji masz niezliczoną liczbę gier — od wielogodzinnych zadań, po szybkie łamigłówki. Setki gatunków, nowe gry i mechanizmy dostępne natychmiast i bez ograniczeń.
  • Podczas zabawy możesz zmienić całą grę! Czy masz czasem ochotę zmienić coś w grze w trakcie jej trwania? Możesz to zrobić w trybie Crossroads! Zmień przebieg całej gry w jej trakcie albo po prostu wybierz własne misje i cel. Dzięki możliwości łączenia elementów za każdym razem możesz przeżywać inne przygody!
  • Możesz grać w niezliczoną liczbę gier, korzystając z bezpośredniego dostępu do gier stworzonych przez członków społeczności z całego świata.
  • Remiksuj pobrane gry, dodając własne elementy lub wykorzystując je jako bazę do stworzenia własnej.
  • Wypróbuj zadanie mistrzów: Burza w Otchłani — pierwszy, legendarny odcinek niekończącej się akcji stworzonej przez zespół Dakota, twórców gry Project Spark.
  • Wstępnie zaprojektowane „mózgi” ułatwiają przypisanie zachowania praktycznie każdemu obiektowi. Wystarczy dodać mózg i można od razu rozpocząć grę.
  • Możesz tworzyć wszystko, co podpowiada Ci wyobraźnia, korzystając z prostych narzędzi i nieskomplikowanego, ale zaawansowanego wizualnego języka programowania.
  • Grając i tworząc, zdobędziesz doświadczenie oraz kredyty, a także nową zawartość i wyjątkowe elementy.
0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.