Uncharted 4 wyciśnie ostatnie soki z PS4 – zobacz 15 minut gameplayu

800 animacji twarzy Drake'a!

Podczas PlayStation Experience Naughty Dog zaprezentowało 15 minut z wczesnej wersji rozgrywki Uncharted 4. Chociaż różnica między trailerem z targów E3, a rzeczywistym gameplayem jest widoczna gołym okiem, to i tak pod względem wizualnym możemy liczyć na dobrą ewolucję względem poprzedniej części. Już w przypadku The Last of Us studio pokazało najwyższą klasę, a remaster tego tytułu na PS4 jest zarazem najładniejszą grą wydaną do tej pory na platformę Sony. Bez wątpienia możemy liczyć na to, że nowe przygody Drake’a będą równie wspaniałą, jeśli nie lepszą ucztą dla oczu.

Na powyższym materiale możemy zobaczyć wnętrze jaskiń, a także panoramę dżungli, która zachwyca detalami. Nasz bohater zyska nowe możliwości wspinaczkowe, a sam gameplay według twórców będzie tym razem bardziej wyważony i nie zabraknie w nim wielu elementów skradankowych. Wszystkie animacje są niezwykle płynne, a kolorystyka została dobrana bardziej naturalnie. Gameplay zdradza też, że w grze spotkamy brata głównego bohatera, w którego w oryginalnej wersji językowej wcieli się Troy Baker. Film z YouTube nie odzwierciedli Wam wielu szczegółów, zatem dla lepszego wrażenia polecam ściągnąć materiał w pełnej rozdzielczości z TEGO linku (1,65 GB).

Podczas panelu, który odbył się po prezentacji gry Naughty Dog zdradziło, że główny bohater zyska 800 animacji twarzy. W poprzedniej części posiadał ich 120. Dodatkowo możemy liczyć na świetną fizykę włosów (nawet tych na klatce piersiowej!), które będą się odpowiednio poruszać pod wpływem warunków atmosferycznych. Na prywatnych twitterach członkowie studia zapowiedzieli, że to co widzieliśmy do tej pory to tylko wierzchołek góry lodowej.