Agony – polska wersja piekła [wideo]

Jeśli wyobrażacie sobie piekło jako miejsce pełne krwi, ognia i zawodzących dusz wizja Tomka Dutkiewicza z pewnością przypadnie Wam do gustu.

Agony to powstający na silniku Unreal Engine 4 survival horror nawiązujący do najlepszych dzieł tego gatunku – Amnesii, Outlasta czy dema Silent Hills. Tomek Dutkiewicz, pracujący w branży jako FX-artist, sprawdza na radzie odzew projektu – jeśli będzie on pozytywny ruszy z kampanią na Kickstarterze.

Czego możemy się spodziewać po grze? W dużej mierze rozgrywka polegać będzie na eksploracji piekła pod postacią duszy, która będzie się starała się przywrócić własne wspomnienia i wydostać się z tego miejsca. Na walkę raczej nie mamy co liczyć. Zamiast tego nasz bohater otrzyma zdolność tymczasowej kontroli umysłów udręczonych dusz. Nie zabraknie zagadek logicznych i zbierania przedmiotów poszerzających fabułę. Samo piekło ma być podzielone na 4 obszerne części różniące się stylem wizualnym.

Prototypowy gameplay, który widzicie powyżej został zrobiony na Unreal Engine 3, zatem pod względem grafiki gra będzie wyglądała lepiej. Dajcie znać w komentarzach, czy bylibyście zainteresowani takim spacerem po piekielnej otchłani.

0
Źródło: YouTube
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.