Dell dał z siebie wszystko na CES 2015

Laptop Dell XPS 13 to najmniejszy 13″ laptop na świecie, z niemal bezramkowym ekranem i systemem Windows 8.1, wyposażony w baterię o najdłuższym czasie pracy wśród 13″ notebooków, sięgającym do 15 godzin na jednorazowym ładowaniu. Laptop wyposażony jest w opcjonalny ekran UltraSharp Quad HD+, z ramkami o szerokości 5,2mm i rozdzielczości 5,7 miliona pikseli. Procesory Intel Core 5. generacji oraz dyski półprzewodnikowe (SSD) gwarantują przyzwoity poziom wydajności oraz krótki czas reakcji, a waga sprzętu zaczyna się od 1,18 kg.
Dell dał z siebie wszystko na CES 2015

XPS 15 oferuje obraz o znakomitej rozdzielczości dzięki dotykowemu ekranowi UltraSharp 4K Ultra HD. XPS 15 wkrótce będzie dostępny na Dell.pl. Mający ponad osiem milionów pikseli, opcjonalny ekran 4K Ultra HD oferuje największą aktualnie dostępną rozdzielczość ekranu w 15″ laptopie.

Alienware 15 i 17: granie w dowolnym miejscu

Laptopy Alienware 15 i 17 z systemem Windows to najmłodsi przedstawiciele dellowego sprzętu dla graczy. Oba komputery można wyposażyć opcjonalnie w czterordzeniowe procesory Intel Core i7 oraz karty graficzne Nvidia GTX 980M. Komputery są ponadto kompatybilne z rozwiązaniem Alienware Graphics Amplifier. Nowe laptopy Alienware 15 i 17 są ponad 20 procent cieńsze niż ich poprzednicy. Komputery pozwalają na pracę kart graficznych z pełną mocą nominalną. Modele z procesorem Intel i7 przejdą automatycznie na wyższe taktowanie, gdy laptop podłączony zostanie do wzmacniacza Alienware Graphics Amplifier (urządzenie sprzedawane oddzielnie).

Dell Inspiron serii 7000 i 5000: klasyka po liftingu Rodzina komputerów Dell Inspiron powiększyła się o szereg nowych propozycji obejmujący laptop Inspiron 15 serii 7000 z systemem Windows. Komputer ten wyposażony jest w procesory Intel Core 5. generacji oraz opcjonalny ekran dotykowy 4K UHD – najbardziej ostry i najjaśniejszy ekran, jaki kiedykolwiek był oferowany w modelach Inspiron.

Firma Dell wprowadza na rynek innowacyjne kamery Intel RealSense 3D Camera Front F200 w komputerach Inpiron 23 All-in-One. Kamera 3D otwiera nowe możliwości w zakresie interakcji podczas gier, w rozrywce, interaktywnej współpracy zdalnej oraz tworzeniu treści cyfrowych, pozwalając użytkownikom na pobieranie nowych aplikacji z biblioteki w Intel App Showcase, która korzysta z funkcji wykrywania głębi oferowanej przez kamerę. Użytkownicy korzystający z aplikacji mogą podczas gry korzystać z gestów oraz funkcji skanowania i drukowania 3D, jakie oferuje kamera Intel RealSense 3D Camera Front F200.

Inspiron 15 serii 5000 może pochwalić się procesorami Intel Core 5. generacji, oraz prawie ośmioma godzinami pracy baterii, całość zawarta w obudowie o grubości 22,7 mm i wadze 2,68 kg.

Laptopy Inspiron serii 5000 i 7000 wyposażone są również w ekrany z technologią True Color. Rozwiązanie to oferuje kilka profili, umożliwiając ustawienie temperatury barw, ich intensywności i tonu według własnych preferencji. Ponadto możliwa jest kompensacja odcienia barw ze względu na oświetlenie (fluorescencyjne, jarzeniowe) w pomieszczeniu, w którym korzysta się z laptopa. Modele serii 5000 i 7000 oferują też nowe touchpady.

Monitor Dell UltraSharp 34: szeroki i zakrzywiony

Zakrzywiony monitor Dell UltraSharp 34 U3415W o rozdzielczości WQHD, po raz pierwszy pokazany na Pax Prime w sierpniu 2014 jest już dostępny. Monitor ten ma przekątną 34″ i proporcje 21:9 Nie zabrakło 18-watowych zintegrowanch głośników i zestawu wejść sygnału o różnych standardach. przenosi użytkownika w jeszcze głębszy wymiar świata cyfrowego, zaś liczne wejścia pozwalają na pracę z pełną gamą urządzeń.