Polaroid Selfie z obrotowym aparatem

Polaroid Selfie z obrotowym aparatem

Jedną z takich firm jest Polaroid, który od pewnego czasu produkuje urządzenia mobilne. Jak na razie – bez spektakularnych sukcesów. Podczas targów CES producent zaprezentował swoje nowe smartfony, z których zwłaszcza model nazwany Polaroid Selfie powinien Wam się z czymś skojarzyć.

Z uwagi na implementację aparatu obrotowego smartfon wygląda niemal identycznie jak Oppo N1. Sama kamera również ma rozdzielczość 13 Mpix. Na tym podobieństwa się jednak kończą. Smartfon Polaroida posiadać będzie 5,5-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, ośmiordzeniowy procesor (dokładnych danych nie ujawniono) wspierany przez 2 GB RAM-u i 16 GB przestrzeni na dane. Zadziwiający jest jednak brak slotu na kartę pamięci, mimo iż telefon ewidentnie kierowany jest do osób przechowujących znaczne ilości plików graficznych. Nad całością kontrolę sprawuje Android w wersji Lollipop.

Cena urządzenia nie została jeszcze ujawniona. Pierwsze egzemplarze trafią na rynek amerykański i kanadyjski w pierwszym kwartale tego roku.

Powiązane treści:

ranking smartfonów m.in. smartfon dla seniora