Rewolucja w programach do faktur – Faktura VAT 2015!

Fakturowanie i prowadzenie księgowości stało się o wiele łatwiejsze i tańsze niż dotychczas!

Program Faktura VAT 2015 to narzędzie, które z niespotykaną gracją łączy w sobie prostotę i intuicyjność użytkowania z rozbudowaną funkcjonalnością. Wprowadzenie możliwości prowadzenia Książki Przychodów i Rozchodów w oparciu o bazę faktur jest wielkim krokiem na przód aplikacji przygotowanej przez firmę Rafsoft.NET. Dzięki nowemu modułowi przedsiębiorcy mają możliwość zaoszczędzić nawet kilkaset złotych miesięcznie na prowadzeniu księgowości!

Wersja Online GRATIS!

Oprócz modułu prowadzenia księgowości w programie Faktura VAT 2015 odkryć możemy kolejną nowość, którą jest możliwość zdalnego wystawiania faktur! Każdy użytkownik ma dostęp do serwisu online za pomocą, którego z użyciem laptopa bądź tabletu jest w stanie wystawić i wysłać Fakturę VAT. Dokument ten trafi również do naszego stacjonarnego programu, dzięki synchronizacji obu aplikacji.

Warto zauważyć, że programy z serii Faktura VAT 2015 oferują nam stałe aktualizacje, dzięki czemu możemy być pewni, że jesteśmy na bieżąco ze zmianami w polskich przepisach podatkowych.

Z programu Faktura VAT 2015 od lat korzystają polskie sklepy. Dzięki synchronizacji baz dokumentów, klientów, produktów, a także dzięki wbudowanej obsłudze kas fiskalnych i czytników kodów kreskowych program ten cieszy się wielką popularnościach w sklepach oraz marketach. Z powodzeniem możemy wykorzystywać aplikację również przy sprzedaży Internetowej, bowiem aplikacja Faktura VAT 2015 obsługuje połączenia ze sklepami www, a także z serwisem Allegro.

Program Faktura VAT 2015 występuje w 3 wersjach. Pierwsza z nich- START- polecana jest dla małych firm, którym zależy na intuicyjnym i niezawodnym programie do faktur. Wersja STANDARD umożliwi nam dodatkowo obsługę wielu przedsiębiorstw, a także wystawianie cyklicznych faktur i adresowanie kopert. Wersja PRO pozwala nam dodatkowo na prowadzenie Książki Przychodów i Rozchodów, a także na integrację oprogramowania ze sklepami online i Allegro.

Przeczytaj dokładny opis i ściągnij wersję próbną!

Faktura VAT 2015 START

Faktura VAT 2015 PRO

Porównanie wersji START i PRO