Twoja ulubiona muzyka na twojej ulubionej konsoli

Spotify i Sony Entertainment Network International przedstawiają PlayStation Music. To nowa usługa muzyczna dla graczy, która będzie dostępna już tej wiosny.

Sony Network Entertainment International LLC (SNEI) i Spotify ogłaszają dziś globalną współpracę strategiczną, dzięki której 64 miliony aktywnych użytkowników PlayStation Network już wkrótce będą mogły się cieszyć nową usługą PlayStation Music. Już na wiosnę 2015 roku zawita ona na konsolach PlayStation oraz telefonach i tabletach Xperia w 41 krajach. Wyłącznym partnerem PlayStation Network będzie serwis streamingu muzycznego Spotify.

Dzięki głębokiej integracji obu serwisów, użytkownicy PlayStation Network będą mieli możliwość połączenia swojego konta z Spotify, a także zakupienia subskrypcji Spotify Premium za pomocą portfela PlayStation Network.

Spotify na PlayStation Music oferuje dostęp do ponad 30 milionów utworów oraz 1,5 miliarda playlist, zarówno na konsolach PlayStation4 oraz PlayStation 3, jak i urządzeniach mobilnych Xperia. Użytkownicy PlayStation Music będą mogli tworzyć swoją muzyczną kolekcję oraz słuchać wszystkich playlist dostępnych już w Spotify na urządzeniach wspieranych przez Spotify. Dodatkowo, użytkownicy konsol PlayStation 4 zyskają możliwość używania Spotify podczas grania, dzięki czemu będą mogli stworzyć własną ścieżkę dźwiękową do ulubionych gier.

Music Unlimited, obecna usługa Sony Network Entertainment International, zostanie wyłączona we wszystkich 19 krajach 29 marca 2015 roku. Większość z nich znajdzie się w puli 41 rynków, na których zostanie uruchomiona usługa PlayStation Music z dostępem do Spotify. Od 28 lutego 2015, użytkownicy Music Unlimited z wykupioną subskrypcją otrzymają darmowy dostęp do usługi aż do czasu jej wyłączenia oraz okres próbny dla przetestowania Spotify Premium. Więcej informacji na temat współpracy Spotify oraz PSN można znaleźć na stronie http://www.spotify.com/playstation .

0
Źródło: Spotify
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.