Vibe Band VB10 kusi świetnym designem i długim czasem pracy

Vibe Band VB10 kusi świetnym designem i długim czasem pracy

Opaska VIBE Band zawiera wyświetlacz E Ink oraz baterię działającą do 7 dni z włączonym wyświetlaczem i łącznością Bluetooth. Ma funkcje fitness, wyświetla powiadomienia z telefonu i jest wodoodporna (do głębokości 1m na 30 minut) . Dzięki niej użytkownicy mogą łatwiej dbać o kondycję, pozostawać w kontakcie i być na bieżąco. Nie zapomniano też o funkcji przywoływania telefonu.

Na wyraźnym ekranie można wyświetlać 150 znaków powiadomień o połączeniach telefonicznych, SMS-ów oraz wiadomości z Facebooka, Twittera, WeChat i innych serwisów. Dzięki funkcjom fitness można monitorować osiąganie celów związanych z kondycją. Opaska Lenovo VIBE Band VB10 działa
z dowolnym urządzeniem z systemem Android lub iOS i będzie sprzedawana od kwietnia 2015 r. w cenie 89 dolarów.

Lenovo pomyślał też o amatorach smartfonowej fotografii. Niedługo w sprzedaży pojawi się Selfie Flash, czyli dodatkowa lampa błyskowa podłączana do gniazdka audio. Dzięki 8 rozpraszającym diodom LED otrzymamy naturalnie wyglądające zdjęcia nawet w słabych warunkach oświetleniowych. Jedno naładowanie lampy ma wystarczyć na około 100 zdjęć. Cena gadżetu nie została jeszcze ujawniona.