Wspieraj War Child z twórcami This War of Mine

11 bit studios nie tylko stworzyło wyjątkową grę o wojnie, ukazującą przede wszystkim tragizm cywilów dotkniętych konfliktem zbrojnym. Twórcy aktywnie wspierają także organizację War Child pomagającą najmłodszym przetrwać w najgorszych chwilach.

Tym razem 11 bit studios zachęca także graczy do wzięcia udziału w akcji charytatywnej. Od 15-ego do 29-ego stycznia każdy kto wpłaci minimum 1 dolara poprzez stronę

http://warchild.thiswarofmine.com

weźmie udział w losowaniu następujących nagród:

– 1x laptop Alienware 14″

– 1x karta graficzna NVIDIA Geforce GTX980

– 1x tablet NVIDIA Shield + kontroler Shield

– 10x kontroler Steelseries Stratus

– 10x headset dla graczy Steelseries Siberia Raw Prism

– 25x kod na grę This War of Mine

Zgromadzone w ten sposób pieniądze pozwolą pomóc dzieciom na całym świecie, ze szczególnym uwzględnieniem tych, które zostały dotknięte nieszczęściem wojny i innych zbrojnych konfliktów. Pomoc zostanie przeznaczona na opiekę medyczną, nauczanie oraz inne rzeczy niezbędne do stworzenia dzieciakom szansy na lepszą przyszłość.

Naszą recenzję gry This War of Mine znajdziecie pod TYM linkiem. Przypominamy też, że tytuł ten jest nominowany w kategorii Oprogramowanie w naszym konkursie „Produkt Roku”.

0
Źródło: 11 bit studios
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.