Brawl Party Tour rusza już jutro

Na początku miesiąca krakowskie studio informowało o akcji promocyjnej swojej najnowszej gry. Zainteresowani gracze mogli zgłaszać swoje miasta do projektu. Dziś poznaliśmy szczegóły trasy.

Nadesłaliście sporo maili, które pozwoliły nam ustalić dokładną trasę, w którą ruszamy już w ten czwartek – 19 lutego! Każdy z Was będzie miał szansę zapoznać się z wybranymi przez nas trybami gry jak również wystartować w przygotowanych przez nas turniejach. Ale przede wszystkim będziecie mieli szansę, jako pierwsi na świecie, zapoznać się z grą, która mamy nadzieję już wkrótce będzie nowym liderem gier kanapowych. – mówi Paweł Matyjewicz z Bloober Team.

Poniżej prezentujemy rozpiskę imprezy. Start zawsze od godziny 19.00:

  • 19.02.2015 – Insert Coin (Łódź / Piotrkowska 37)
  • 20.02.2015 – Padbar (Lublin / Ewangelicka 6)
  • 21.02.2015 – Padbar (Wrocław / Kazimierza Wielkiego 1)
  • 26.02.2015 – CyberMachina (Kraków / Stolarska 11)
  • 28.02.2015 – PadBar (Gdynia / 10 Lutego 5)

W Łodzi oraz Krakowie pojawi się ambasador marki Brawl – Vice MIstrz Świata i Europy w grze FIFA – Bartosz „Bartas” Tritt!- ”

Niezmiernie mi miło że zostałem Ambasadorem gry – Brawl. Jest to dla mnie nowość i bardzo się cieszę że mogę uczestniczyć w tym przedsięwzięciu. Niebawem będzie mnie
można zobaczyć przy tym tytule, a co najciekawsze pograć ze mną! Cieszę się, również że
mogę być przy projekcie i go wspierać – tym bardziej że jest to NASZE, Polskie

!”

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.