Brawl rusza w trasę po Polsce

Pierwsza polska gra na PS4 już wkrótce doczeka się odświeżonej edycji. W grudniu ubiegłego roku Bloober Team ogłaszał konkurs na narratora. Wiemy już kto nim zostanie.

„Nadszedł w końcu dzień, w którym mogę przekazać Wam ostateczne wyniki konkursu na narratora. Przyznaję, że liczba zgłoszeń przerosła nasze najśmielsze oczekiwania – jesteście wspaniali!. Do tego bardzo ucieszył nas fakt, że poziom Waszych zgłoszeń w wielu przypadkach był naprawdę wyrównany i wysoki. Co więcej wielu z Was przedstawiło nam kilka zupełnie różnych stylów – jesteśmy pod wrażeniem umiejętności – wielu z Was ma olbrzymi potencjał – naprawdę! Wiele godzin zajęło nam kilkukrotne odsłuchanie przesłanych przez Was plików, a jeszcze więcej czasu spędziliśmy na burzliwych dyskusjach, bo jak w każdym tego typu konkursie każdy z nas miał swojego faworyta.
Znaleźliśmy jednak kandydata, który swoim nagraniem zdołał nas do siebie przekonać najbardziej. Został nim… Marek Wegner! Zwycięzcy serdecznie gratulujemy, a wszystkim pozostałym uczestnikom dziękujemy za wspólną zabawę. Mam nadzieję, że już wkrótce będziecie mieli okazję zapoznać się z efektami pracy Marka!” – mówi Paweł Matyjewisz z Bloober Team.
Studio przygotowało także pewną niespodziankę, z której ucieszą się wszyscy czytelnicy PSX Extreme. Drugim narratorem, odpowiadającym za sekcję multiplayer, zostanie bowiem Tomasz „HIV” Kozieł. Jeżeli chcecie sprawdzić przed premierą jak wygląda Brawl i spotkać się osobiście z twórcami warto zgłosić swoje miasto do Brawl Party Tour, które odbędzie się od 10 lutego. Propozycje miast można przekazać mailem na adres: [email protected]
0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.