Dwa w jednym. Kaspersky i hosting w pakiecie

Dwa w jednym. Kaspersky i hosting w pakiecie

Używanie Kaspersky Internet Security multi device zapewnia bezpieczeństwo wielu urządzeń. Jedna licencja chroni komputery PC i Mac oraz urządzenia z systemem Android. Oprogramowanie doskonale chroni przed wirusami: automatycznie skanuje podejrzane pliki, strony internetowe, wiadomości e-mail, przeciwdziała wyłudzaniu informacji, sprawdza niebezpieczne łącza.

Hosting plus usługi dodatkowe

– W home.pl tworzymy pakiety, które w kompleksowy sposób wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów – mówi Dariusz Kowalski, lider zespołu produktowego – W naszej firmie pracują ludzie świetnie znający zagrożenia, jakie można spotkać w sieci. Stąd też pomysł na połączenie hostingu z oprogramowaniem antywirusowym. Bezpieczeństwo klientów jest dla nas jednym z priorytetów.

Business Cloud Basic, który oferuje firma home.pl to nie tylko hosting, ale także cały pakiet usług dodatkowych, które usprawniają działanie firm w Internecie. W ramach produktu istnieje możliwość skorzystania z bazy danych MySQL – co pozwala na uruchomienie rozbudowanej strony WWW. Nad stabilnością działania serwerów czuwa ponad 50 administratorów. Dla każdego serwera utrzymywana jest przez 3 dni kopia bezpieczeństwa danych. Wydajność serwerów i szybkość ich działania potwierdzają statystyki – uruchomienie działającej strony WWW pod WordPress zajmuje ok. 30 sekund, a jej uruchomienie w przeglądarce tylko 1,5 sekundy. Wszyscy klienci mają dostęp do profesjonalnej obsługi technicznej działającej 24 godziny na dobę.

Ochrona z wykorzystaniem chmury

Dlaczego warto korzystać z Kaspersky Internet Security? Jest wiele cech, które wyróżniają to oprogramowanie na tle innych produktów. Dzięki unikalnym technologiom dostępnym w Kaspersky Internet Security, można korzystać z pełnego potencjału internetu podczas przeprowadzania operacji bankowych, robienia zakupów on-line, surfowania po sieci, nie przejmując się przy tym szkodliwymi programami i innymi zagrożeniami. KIS jest pakietem, który zawiera w sobie wszelkie funkcjonalności Kaspersky Anti-Virus.

Kaspersky Internet Security zapewnia bezpieczeństwo oraz elastyczną ochronę urządzeń. Dzieje się to dzięki optymalizacji technologii oraz możliwości dopasowania zabezpieczeń do dowolnej kombinacji urządzeń. Ochrona odbywa się w czasie rzeczywistym, z wykorzystaniem chmury. Neutralizuje to działanie szkodliwych programów i zagrożeń internetowych.

Kaspersky Internet Security posiada także ochronę przed kradzieżą. Zabezpiecza dane na wypadek utraty smartfonu lub tabletu z systemem Android. Chroni komputery przed szkodliwym oprogramowaniem, m.in. wirusami, robakami, trojanami, programami szpiegującymi, rootkitami oraz botami. Z kolei funkcja “bezpieczne pieniądze” dodaje kolejną warstwę zabezpieczeń pieniędzy użytkownika podczas korzystania z bankowości on-line lub zakupów internetowych.

Bezpieczne dane

Oprogramowanie doskonale chroni przed wyłudzaniem informacji i spamem. Dodatkowo, dzięki funkcji Kaspersky URL Advisor, sprawdzane są niebezpieczne łącza. Technologia klawiatury wirtualnej umożliwia wprowadzanie haseł i innych poufnych danych przy użyciu myszy. Dlatego nie jest możliwe ich przechwycenie przez keyloggery lub złodziei tożsamości. Także dostęp do danych wprowadzanych przy użyciu fizycznej klawiatury komputera jest zablokowany.

Kaspersky Internet Security automatycznie zapobiega exploitom. Uniemożliwia szkodliwym programom wykorzystanie luk w zabezpieczeniach systemu operacyjnego lub aplikacji. KIS zapewnia opcję uruchamiania tylko tych aplikacji, które zostały ocenione przez firmę Kaspersky Lab i są zaufane. Kaspersky Internet Security wykrywa niebezpieczne zachowanie na komputerze i umożliwia cofnięcie większości typów działań szkodliwego oprogramowania.

Kolejnym atutem oprogramowania antywirusowego od Kaspersky Lab jest zoptymalizowane bazy danych wirusów. Pomaga to w minimalizacji wpływu na wydajność komputera i skrócenie czasu aktualizacji. Zapewniona jest także ochrona przed programami blokującymi ekran. Pozwala to na zabezpieczenie się przed trojanami, które mogą próbować zablokować i przejąć system.