Edycja kolekcjonerska Dying Light za… półtora miliona złotych?!

W ramach przygotowań do pojawienia się Dying Light w brytyjskich sieciach sprzedaży 27 lutego, Techland ujawnił Edycję Kolekcjonerską "My Apocalypse" – unikatową, specjalną edycję wspaniale przyjętej gry stawiającej na akcję i zombie.

Dostępna w pre-orderze wyłącznie w sklepie GAME za blisko półtora miliona złotych (250 000 funtów), ta jedyna w swoim rodzaju edycja dostępna jest wyłącznie dla klientów brytyjskich i zawiera 4 kopie gry w Steelbookach do sesji co-op, profesjonalne lekcje parkouru, ekskluzywne gadżety oraz… schron przygotowany na apokalipsę zombie.

Kiedy podczas apokalipsy ważą się Twoje losy, a Twoje życie wisi na włosku, trzeba być odpowiednio przygotowanym. Edycja Kolekcjonerska

Dying Light”My Apocalypse” w tym pomoże. Sednem tej jedynej w swoim rodzaju edycji jest ufortyfikowany, przygotowany specjalnie na apokalipsę zombie dom, który zostanie zbudowany na zamówienie przez brytyjską firmę Tiger Logs Cabins. Schron będzie w pełni wyposażony we wszelkie udogodnienia pod kątem normalnego życia, obejmując także dodatkowy taras z punktami widokowymi i tajnym wyjściem, magazyn na broń oraz oczywiście obszar mieszkalny z telewizorem, konsola Xbox One oraz najnowszym systemem nagłaśniającym do grania w Dying Light. Edycja Kolekcjonerska „My Apocalypse” będzie zawierała także prowadzone przez Ampisound lekcje parkouru koncentrującego się na przetrwaniu w realiach apokalipsy zombie, niestandardowe dodatki i bonusowe perki w grze, które pozwolą Ci zabić nudę, kiedy otaczający Cię świat bezlitośnie pogrąży się w anarchii zombie.

Dying Light – Edycja Kolekcjonerska „My Apocalypse” zawiera:

  • „Dying Light Zombie Home” – dom zbudowany przez Tiger Log Cabins według indywidualnego projektu
  • Lekcje wykorzystania parkouru do omijania zombie, przeprowadzone przez Ampisound – zespół, który stał za internetowym hitem Dying Light Parkour POV video
  • Ustawiony mecz Be the Zombie z developerami, w którym możesz pokazać im, kto tu rządzi
  • Zdjęcie Twojej twarzy nałożone na model Nocnego Łowcy w grze
  • Noktowizor „Dying Light” + pieluchy dla dorosłych do gry po zmroku
  • Wycieczkę do siedziby Techlandu (Wrocław), spotkanie z twórcami gry i poimprezować ze Steve the Zombie Consultant
  • 4x edycje gry w Steelbookach z autografami twórców
  • 2 x słuchawki Razer Tiamat
  • Figura Volatile wielkości człowieka, do odstraszania ludzkich najeźdźców.

Dying Light – Edycja Kolekcjonerska „My Apocalypse” jest dostępna jako pre-order wyłącznie w sklepie GAME od dnia 25 lutego 2015 roku.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.