Nowa opaska firmy Manta – nie tylko dla sportowców

Nowa opaska firmy Manta – nie tylko dla sportowców

Łatwy dostęp do podstawowych funkcji telefonu (informacja o nadchodzących połączeniach i wiadomościach), zarządzanie multimediami czy zdalne wyzwolenie migawki w smartfonie pozwolą każdemu zachować większą swobodę ruchów. Dodatkowo fani sportu będą mogli kontrolować ilość spalonych kalorii czy liczbę przebytych kroków podczas treningu. Urządzenie znajdzie także nabywców wśród miłośników pływania, gdyż charakteryzuje się wodoszczelnością o klasie IP67. Dodatkowo użytkownicy będą mogli za pomocą urządzenia monitorować swój sen.

Urządzenie można łatwo połączyć z najpopularniejszymi mobilnymi systemami operacyjnymi: Android i iOS. Żywotność baterii w stanie czuwania to około 200 godzin, z kolei czas ładowania zajmuje od 3 do 4 godzin. Bransoletka jest niezwykle lekka – waży 35 gramów, przez co nie będzie przeszkadzała ani ciążyła na ręku. Minimalistyczny styl uzupełnia wyświetlacz OLED o przekątnej mniejszej niż 1 cal i nowoczesny pasek.

Nowy e-band firmy Manta to połączenie funkcjonalności, wygody i elegancji dla aktywnych fanów technologii przy zachowaniu rozsądnej ceny.

Sugerowana cena detaliczna: 179 zł

Specyfikacja techniczna:

Przekątna ekranu:

0.91″ OLED

Rozdzielczość:

128×32

Waga:

35g

Bluetooth:

4.0

GPS:

Nie

Pojemność akumulatora:

60 mAh

Radio FM:

Nie

Czas pracy baterii:

200h (stan czuwania)

Obsługiwane systemy:

Android 4.3 i nowszy, iOS 6.0 i nowszy

Wbudowane sensory:

3-axis G-Sensor

Czas ładowania:

3 – 4 godziny

Dostępne kolory:

Czarny

Zawartość pudełka:

1x smartband, 1x kabel USB, instrukcja