Assassin’s Creed Chronicles z datą premiery

Ubisoft zdradził, że najnowsza odsłona serii o asasynach będzie... trylogią. Każdy odcinek opowie o innym bohaterze, który do tej pory nie występował w sadze.

Assassin’s Creed Chronicles oferuje zupełnie nowe doznania związane z mechaniką gry. Każdą z części cechuje widok z boku i rozgrywka rodem z platformówek 2,5 D. Trylogia będzie dostępna w dystrybucji cyfrowej – za trzy odcinki będziemy mogli zapłacić jednorazowo, lub kupić każdy z osobna. Ponadto osoby, które zamawiały w przedsprzedaży AC: Unity otrzymają pierwszy epizod za darmo.

ACC: China zabierze nas do Chin, gdzie wcielimy się w Shao Jun – podopieczną Ezio Auditore i zarazem ostatnią reprezentantkę chińskiego bractwa asasynów. Drugi epizod przerzuci nas do dziewiętnastowiecznych Indii, gdzie Arbaaz Mir, będzie musiał wykraść z rąk Mistrza Templariuszy przedmiot, należący wcześniej do skrytobójców. Trzecia część zaś przeniesie zaś nas do Rosji roku 1918 kiedy to Nikolai Orelov zostaje przymuszony do wykonania ostatniej misji dla Zakonu – przeniknąć do pałacu cara, wykraść artefakt i ocalić księżniczkę Anastazję.

Gra będzie dostępna na komputerach PC i konsolach PS4 oraz Xbox One. Pierwszy epizod zadebiutuje już 26 kwietnia.

0
Źródło: All Games Beta
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.