Dwa w jednym, gotowe do pracy

Dwa w jednym, gotowe do pracy

By móc w pełni nadążyć za coraz szybciej pędzącym światem potrzebujmy coraz więcej aplikacji i urządzeń. Microsoft i Intel kilka lat temu zaprezentowali komputery hybrydowe, a więc urządzenia, które dzięki swojej konstrukcji łączą największe zalety tabletów, wydajnych i lekkich notebooków oraz systemu operacyjnego Windows. A jednym z przykładów tych konstrukcji, w najnowocześniejszej odmianie, jest HP Pro x2 G12 G1.

Trochę notebook, trochę tablet

Na pierwszy rzut oka HP Pro x2 G12 G1 nie różni się zbytnio od normalnego notebooka. Ten komputer posiada jednak odczepiany ekran, dzięki czemu, w razie potrzeby, klawiaturę możemy odłożyć na bok i korzystać z tego urządzenia jak z tabletu.

Jest to możliwe dzięki dotykowej matrycy oraz najnowszej wersji systemu Windows, która została zoptymalizowana nie tylko pod klawiaturę i myszkę, ale również pod interfejs dotykowy. To oznacza, że nie tylko nasz laptop będzie posiadał ekran dotykowy, a tablet wydajne podzespoły rodem z notebooka. To również oznacza, że w obu tych trybach będzie działał Windows, a wraz z nim nasze ulubione aplikacje.

Wydajny przenośny notebook i tablet w jednym.

Wydajny przenośny notebook i tablet w jednym.
Mocy ci nie zabraknie

HP Pro x2 G12 G1 jest wyposażony w 12,5-calowy wyświetlacz Full HD, co stanowi bardzo dobry kompromis pomiędzy niewielkim rozmiarem całego komputera a dużą i wyraźną przestrzenią roboczą. Ekran dotykowy uzupełnia profesjonalny rysik Wacomu. Za wydajność odpowiada procesor Intel Core oraz dysk SSD. Rozbudowane aplikacje będą na nim sprawnie działać, a podzespoły najnowszej generacji gwarantują również bardzo przyzwoity czas pracy na akumulatorze.

Bez kryzysu tożsamości: w obu trybach uruchomisz wszystkie windowsowe aplikacje.

Bez kryzysu tożsamości: w obu trybach uruchomisz wszystkie windowsowe aplikacje.

Całości dopełniają komplet portów (w tym takie jak DisplayPort czy USB 3.0), łączność Wi-Fi i (opcjonalnie) 4G LTE, a także dodatkowe oprogramowanie, wszyte zarówno w system operacyjny jak i BIOS systemu, które dodatkowo zabezpiecza nasze dane firmowe i osobiste przed niepowołanym dostępem, również w trybie tabletu dzięki wbudowaniu czytnika linii papilarnych w pokrywę urządzenia.

Więcej informacji na: www.hp.pl/612

Więcej:HPtablety