Malutka hybryda dla każdego

Malutka hybryda dla każdego

Pokrywa ekranu i spód Aspire R 11 zostały wykonane z podobnego do tkaniny materiału, powstałego w procesie grawerowania laserowego. Notebook jest dostępny w kolorze niebieskim lub białym, z ekranem dotykowym 11,6″ HD, technologią Zero Air Gap i trwałym szkłem Corning Gorilla Glass.

Aspire R 11 posiada procesor Intel Pentium i kartę graficzną Intel HD. Urządzenia tej serii oferują pamięć systemową do 8 GB DDR3L i dysk twardy do 1 TB. Notebook jest wyposażony w kamerę internetową Acer Crystal Eye HD, wbudowany czytnik kart SD, wejścia USB 3.0 i USB 2.0 oraz pełnowymiarowe złącza HDMI i VGA. Aspire R 11 ma możliwość bezpłatnej aktualizacji do Windows 10.

Zawiasy Aspire R 11 zapewniające obrót ekranu o 360 stopni umożliwiają płynne przechodzenie pomiędzy trybem notebooka do wydajnej pracy, tabletu do współdzielenia informacji i grania w proste gry, ekranu do oglądania filmów z większej odległości i namiotu do używania w ograniczonej przestrzeni. Zawias posiada dwustopniową regulację, która zapewniać ma łatwe otwieranie, a jednocześnie stawiać dodatkowy opór stabilizujący panel i ograniczający poruszanie ekranu dotykowego podczas użytkowania. Aspire R 11 jest w stanie automatycznie odwracać kanały audio, na podstawie orientacji ekranu.

Dzięki konstrukcji z papierową membraną stworzoną w celu podniesienia wytrzymałości i elastyczności, głośniki urządzenia dostarczać mają dokładny dźwięk o szerszym zakresie niskich częstotliwości i ograniczonych zniekształceniach. Opcja korekcji optymalizuje balans częstotliwości.

Aspire R 11 oferuje Acer BluelightShield, technologię skutecznie zmniejszającą zmęczenie oczu poprzez redukcję emisji światła niebieskiego z ekranu. Technologia ta posiada cztery tryby pracy:

  • niska redukcja: redukuje emisję światła niebieskiego z ekranu z podświetleniem LED o 18%, co jest porównywalne z okularami przeciw światłu niebieskiemu,
  • średnia redukcja i wysoka redukcja: redukuje emisję światła niebieskiego z ekranu z podświetleniem LED odpowiednio o 36% i 54%,
  • tryb wielogodzinny: profesjonalnie dostosowany przez inżynierów – optyków w celu ograniczenia zmęczenia oczu przy dłuższym użytkowaniu.

Acer Aspire R 11 będzie dostępny w czerwcu w cenach od 1399 PLN.

Więcej:Acer