PlayStation Flow – graj w gry z PS4 pływając w… basenie

Takich gogli VR jeszcze nie widzieliście.

PS Flow to gogle z wyświetlaczami LCD, które współpracują z czterema indywidualnymi czujnikami, noszonymi na rękach i nogach, co gwarantuje niepowtarzalne wrażenia w trakcie gry pod wodą. Wodoszczelne słuchawki wbudowane w gogle tworzą pod wodą niezwykle realistyczne środowisko dźwiękowe. PS Flow pozwoli graczom rozegrać wszelkie etapy podwodne po zanurzeniu w wodzie, dzięki czemu pływanie odbywać się będzie w świecie rzeczywistym.

PS Flow śledzi ruchy graczy zarówno na powierzchni wody, jak i pod nią. Dzięki funkcji Gry zdalnej i technologii Bluetooth, informacje o ruchach gracza w basenie zostają przesłane do systemu PS4 w domu. Czujniki są komfortowo przyczepione do ud i bicepsów gracza, odczytują impulsy elektromagnetyczne i wysyłają informacje o grze w czasie rzeczywistym, z powrotem do PS4. Poniżej możecie zobaczyć jak najnowsza zabawka Sony sprawdza się w ruchu.

To jednak nie wszystko. PS Flow będzie dostępne w pakiecie z towarzyszącym systemem suszącym, gwarantującym graczom pełną satysfakcję i łatwość użytkowania. Technologia PlayStation Flow Body Dryer jest szybsza od użytkowania ręcznika albo suszarki ręcznej – to prawdziwa rewolucja w dziedzinie suszenia całego ciała. Więcej informacji na temat ceny i daty premiery produktu powinniśmy poznać niebawem.

Chcesz być na bieżąco z CHIP? Obserwuj nas w Google News